فهرست
پپه: نمی توانیم اشتباهاتی قبلی با اتلتیکو را تکرار کنیم
پپه: نمی توانیم اشتباهاتی قبلی با اتلتیکو را تکرار کنیم

پپه: نمی توانیم اشتباهاتی قبلی با اتلتیکو را تکرار کنیم

 

آی اسپورت- پپه مدافع پرتغالی رئال مادرید به هم تیمی هایش هشدار داده که نمی توانند اشتباهاتی قبلی مقابل اتلتیکو مادرید را در دربی فردا شب درکالدرون در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان تکرار کنند. تیم آنچلوتی در دربی های اخیر خود مقابل اتلتیکو در شش بازی اخیر حتی یک بار هم پیروز نبوده و در هر دو بازی لالیگا، سوپرجام اسپانیا و جام حذفی مقابل این تیم ناکام بوده است.

آخرین بازی آنها در کالدرون مقابل اتلتیکو در فوریه گذشته با  شکست 4-0 تمام شد. ولی پپه امیدواراست که رئال این بار نتیجه قانع کننده تری مقابل حریفش بگیرد. او به آاس گفت:\" بازی سختی برای ما خواهد بود. ولی برای آنها هم همین طور است. فکر می کنم نباید اشتباهات بازی های قبلی را تکرار کنیم. اگر با همان تواضع فصل گذشته و سه بازی اخیر مقابل آنها ظاهر شویم می توانیم نمایش خوبی داشته باشیم.\"

پپه در مورد اختلاف دو امتیازی رئال و بارسا درصدر جدول لالیگا گفت:\" این دو امتیاز فاصله برای ما مهم است و هنوز باید خیلی سخت برای قهرمانی در لالیگا بجنگیم. باید درهر بازی با جدیت تمام ظاهر شویم و همین کار را می کنیم. هدف ما جنگیدن تا لحظه آخر است. داریم سعی می کنیم همین کار را انجام دهیم. کارسختی است ولی باید این کار را بکنیم\"

 

     
آی اسپورت
2015-04-13 11:13:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر