فهرست
مدیری که نیامده به سهام فکر می کند/ کافی نیست آقای سیاسی؟
مدیری که نیامده به سهام فکر می کند/ کافی نیست آقای سیاسی؟

مدیری که نیامده به سهام فکر می کند/ کافی نیست آقای سیاسی؟

ی اسپورت- مدیرعامل باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران، سرانجام به قید وثیقه از زندان آغاز شد و بلافاصله، اولین مصاحبه های فوتبالی اش را کلید زد. اینکه حمیدرضا سیاسی با کدام سبقه و رزومه توانسته بود در ابتدای فصل مدیرعامل پرسپولیس شود، پرسشی کلیدی به نظر می رسید اما خیلی زود، سوال های فراوان دیگری در مورد این مدیر از راه رسیدند و پرسپولیس، با مشکلات زیادی مواجه شد.

نوع برکناری علی دایی از سمتِ سرمربیگری پرسپولیس، به اندازه ای عجیب و باورنکردنی بود که از یک مربی ناکام برای هوادارها، یک قهرمان ساخت. در آن مقطع، بسیاری از پرسپولیسی ها موافق برکناری دایی بودند اما سیاسی و گروهش، این کار را به غیرحرفه ای ترین شکل ممکن انجام دادند تا حمید درخشان نیز، هیچگاه روی آرامش در پرسپولیس را نبیند. اوضاغ برای درخشان زمانی بغرنج تر شد که درست در آغاز فصل نقل و انتقالات، خبر دستگیری آقای مدیرعامل به پرسپولیس رسید تا این باشگاه، اصلی ترین مقام اجرایی اش را در مقطع حساس نیم فصل از دست بدهد و درخشان، شاهکارهایی مثل تادئو را به پرسپولیس بیاورد. ماجرای سیاسی- پرسپولیس، از این هم جالب تر شد. چند وقت بعد از خبر دستگیری سیاسی، امیررضا خادم فاش کرد که این چهره، مبلغ زیادی به «سه» باشگاه لیگ برتری کمک کرده است. راه آهن، پرسپولیس و البته استقلال تهران!

حمیدرضا سیاسی، مدیرعامل پرسپولیس و با حفط سمت، حامی باشگاه استقلال، خیلی زود اعلام کرده که شاید در آینده ای نزدیک قصد خرید سهام باشگاه پرسپولیس را داشته باشد! بدون تردید او دیگری شانسی برای نشستن روی صندلی مدیریت این تیم ندارد اما همچنان به حضور دوباره در این باشگاه فکر می کند. او که حالا چهره مغضوبی در نگاه پرسپولیسی ها به شمار می رود، نباید فراموش نمی کند که به قید وثیقه از زندان آزاد شده و شرایط فکر کردن به طرح های بلندمدت را ندارد. به خصوصی برای باشگاهی که به خاطر دربند بودن او متضرر نیز شده است.

     
آی اسپورت
2015-04-13 11:16:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر