فهرست
قاب روز: لغزش علیمنصور بعد از 20 هفته
قاب روز: لغزش علیمنصور بعد از 20 هفته

قاب روز: لغزش علیمنصور بعد از 20 هفته

آی اسپورت- وقتی که در دومین روز از شهریورماه 93، گل دقایق پایانی علی زینالی از خط دروازه بیرانوند عبور کرد، تصور می شد روزهای درخشان نفت در لیگ سیزدهم، دیگر تکرار نخواهند شد. بچه های علیمنصور، حالا در هفته پنجم دومین شکست را تجربه می کردند و جایگاه مناسبی در جدول رده بندی لیگ نداشتند. نفت یک هفته بعد، حتی موفق به شکست پیکان بحران زده نیز نشد و بعد از آن، در تبریز به نتیجه ای بهتر از تساوی یک یک با گسترش فولاد نرسید. اوج گیری بچه های منصوریان در لیگ برتر، درست از بازی با استقلال استارت خورد. برتری درخشان آن ها در تختی، همه چیز را عوض کرد و روحیه را به جمع بازیکنان جوان تیم زردپوش تهرانی برگرداند. باورش کمی سخت به نظر می رسد اما آنها، از هفته پنجم به بعد دیگر در هیچ مسابقه ای در لیگ برتر شکست نخوردند و این روند باورنکردنی، بیست هفته به طول انجامید تا اینکه سرانجام اسکوچیچ و شاگردها، ترمز نفت را کشیدند.

نفت در مسابقه خانگی با فولاد، نمایش قابل قبولی داشت اما درخشش سلیمی درون دروازه تیم اهوازی، شانس گلزنی را از تیم میزبان گرفت. آن ها موقعیت های زیادی را از دست دادند و ساده گل خوردند تا رتبه اول جدول شان را در معرض تهدید ببینند. تراکتور هم اما در مسابقه همزمان مغلوب شد تا جایگاه نفت، در صدر جدول حفظ شود.

نفت تهران در لیگ چهاردهم، تنها سه بار شکست خورده است. این تیم اما یکی از دو رکورددار تعداد تساوی در بین 9 تیم بالای جدول به شمار می رود. لغزش در برابر فولاد، نفت را صاحب سه تعقیب کننده جدی در جدول لیگ برتر کرده و از حالا هر مسابقه برای آن ها، شبیه یک فینال خواهد بود. نفت تهران، پنج شنبه همین هفته، یک مسابقه دشوار را با ذوب آهن در اصفهان پشت سر خواهد گذاشت. مسابقه ای که می تواند مرز واقعیت و سراب را برای رویای قهرمانی منصوریان، تا حدودی مشخص کند.

     
آی اسپورت
2015-04-13 11:28:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر