فهرست
توس: یوونتوس می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود
توس: یوونتوس می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود

توس: یوونتوس می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود

آی اسپورت – کارلوس توس مدعی شده که یووه می تواند هرتیمی در دنیا را شکست دهد و قهرمان چمپیونزلیگ این فصل شود. یووه در مرحله یک چهارم نهایی این رقابتها فردا با موناکو روبرو می شود و توس در مصاحبه ای به رپوبلیکا گفت:\" شکست مقابل پارما یک اتفاق بود. نبرد در دورتموند نشان داد که چه توانایی هایی داریم. همه چیز به خود ما بستگی دارد. یووه می تواند هرتیمی را در دنیا شکست دهد و این را نشان داده. هیچ تیمی برای ما شکست ناپذیر نیست.\"

توس که با یونایتد در سال 2008 قهرمان چمپیونز شده در این مورد گفت:\" آن شرایط متفاوتی بود. بازیکنانی همچون کریس رونالدو، رونی، گیگز، فردیناند و پل اسکولز در یونایتد بازی می کردند. ولی ما تیمی هستیم که به سختی مغلوب می شویم.\"

توس درمورد شرایط امسال خود و 25 گل زده در کلیه رقابتهای این فصل گفت:\" الگری و هم تیمی هایم اعتماد به نفس زیادی به من دادند. از شیوه ای که الگری از من می خواهد بازی کنم راضی هستم. ما با هم قرارگذاشتیم. که هرموقع صاحب توپ شوم، هرکاری بخواهم می توانم انجام دهم و مجبورهستم درامر دفاعی هم تلاش زیادی بکنم. دوست دارم توپ را دراختیار داشته باشم. اگرکسی توپ را به من نرساند، خودم دنبال آن می روم\"

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-13 12:58:24
نظر دهید

۱ نظر
Saeed
دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴، ۱۵:۵۵
تازه داره زبونش باز میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر