فهرست
نفوذ مجری شبکه ورزش روی برنامه ریزی لیگ یک؛ چرا مسابقات وسط هفته برگزار می شود؟
نفوذ مجری شبکه ورزش روی برنامه ریزی لیگ یک؛ چرا مسابقات وسط هفته برگزار می شود؟

نفوذ مجری شبکه ورزش روی برنامه ریزی لیگ یک؛ چرا مسابقات وسط هفته برگزار می شود؟

آی‌اسپورت- سه ایستگاه تا پایان لیگ دسته یک باقی مانده است. اوج حساسیت این لیگ را در هفته‌های اخیر شاهد هستیم. در گروه الف فولادنوین اختلاف خوبی با سایر مدعیان ایجاد کرده است. تیم‌های پشت سر فولاد هم جنگ شدیدی برای دوم شدن دارند. در گروه ب هم هر روز پنج مدعی صعود با هم جای عوض می‌کنند.

نکته تاسف‌بار مسابقات لیگ؛ روز برگزاری بازی‌ها است. با وجود اینکه در لیگ دسته اول تیم‌های پرهواداری مانند نساجی مازندران، نفت آبادان، داماش گیلان، استقلال اهواز، مس کرمان، شهرداری اردبیل، آلومینوم، سیاه‌جامگان، ایرانجوان بوشهر، پاس همدان، فجرسپاسی و نفت‌وگاز گچساران حضور دارند، اماتماشاگر زیادی در استادیوم‌ها حضور پیدا نمی‌کنند. اتفاقی که فریاد هواداران تیم‌ها را در آورده است. تنها دیداری که در روز تعطیل برگزار شد به هفته دوم مسابقات برمی‌گردد. هفته دوم تنها هفته‌ای بود که بازی‌ها در روز جمعه برگزار شد. شش هفته از مسابقات لیگ یک، روز اول هفته برگزار شد. حتی روز پنجشنبه هم تنها یک هفته از مسابقات طبق برنامه انجام گرفت. حالا با نزدیک شدن به پایان لیگ و اوج حساسیت بازی‌ها، مشتاقان لیگ یک انتظار داشتند دیدارهای این چند هفته در روز تعطیل برگزار شود. اما باز هم روز دوشنبه، برای چهار هفته پایانی لیگ انتخاب شد.

پس از تنها دیدار لیگ که در روز جمعه برنامه ریزی شده بود، مجتبی پوربخش مجری برنامه لیگ یک به این برنامه ریزی اعتراض کرده بود. پوربخش گفته بود بازی‌ها اگر روز تعطیل برگزار شود، کار تهیه و تدوین برای نمایش دیدارها دشوار می‌شود. همین صحبت‌ها شایعه دست بردن پوربخش روی برنامه‌ریزی لیگ یک را قوت بخشید. واقعا حضور هواداران در این روزهای حساس مهم‌تر است یا برنامه لیگ یک؟ این سوالی است که ذهن هواداران لیگ را درگیر کرده است.

     
آی اسپورت
2015-04-13 13:31:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر