فهرست
گزارش آماری: فاجعه‌ای به نام راه‌آهن
گزارش آماری: فاجعه‌ای به نام راه‌آهن

گزارش آماری: فاجعه‌ای به نام راه‌آهن

آی‌اسپورت- ابتدای فصل با درگیری‌هایی که حمید استیلی برای به خدمت گرفتن راه‌آهن داشت، معلوم بود فصل فاجعه‌باری پیش روی تیم قرار دارد. حالا با پایان هفته بیست‌وپنجم راه‌آهن کاری کرده کارستان! هر چه آمار عجیب غریب و بد بود را از آن خود کرده است.

تیم ریشه‌دار راه‌آهن فصل را با استیلی استارت زد، با لطیفی ادامه داد و شاید کاظمی فصل را به پایان برساند. این تیم در لیگ امسال با 14 شکست بیش از هر تیمی طعم باخت را چشید. همچنین راه‌آهن با 40 گل خورده از 25 بازی آمار بی‌نظیری از خود بر جای گذاشت. یعنی این تیم بیش از دو برابر نفت تهران صدرنشین دروازه‌اش در لیگ این فصل باز شده است. مطابق انتظار بدترین تفاضل لیگ هم در اختیار شاگردان فرهاد کاظمی است. زردپوشان تهرانی شانس آورده‌اند تیمی مثل پیکان پیدا شده که در لیگ فقط 13 گل زده باشد. وگرنه پتانسیل ثبت بدترین خط حمله لیگ را هم داشتند. شانس دیگری که این تیم آورد این بود که تیم‌هایی مانند نفت‌مسجدسلیمان و پیکان و استقلال خوزستان در لیگ امسال حضور دارند که تا پایان هفته بیست‌وپنجم فقط سه-چهار برد کسب کرده‌اند.

راه‌آهن از دوازده دیدار خانگی با کسب تنها 12 امتیاز، در رتبه آخر جدول بهترین میزبانان لیگ قرار دارد. این تیم در نیمی از دیدارهای خانگی‌اش هم شکست خورد که باز هم بدترین عملکرد را بین تیم‌های حاضر در لیگ داشت.

دروازه‌بانان راه‌آهن تنها در چهار دیدار توانستد دروازه تیم را بسته نگه دارند که به این ترتیب در جدول رده‌بندی کلین‌شیت‌های لیگ هم در قعر جدول جای گرفته‌اند.

     
آی اسپورت
2015-04-13 14:02:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر