فهرست

اتلتیکو می توانست 20 هزار بلیت بیشتر بفروشد اگر ...

آی‌اسپورت: ویسنته کالدرون در بازی فرداشب اتلتیکو و رئال مادرید مملو از جمعیت خواهد بود و جو آماده‌ای برای برگزاری این بازی بزرگ دارد. این بازی از سوی مقامات امنیتی در دسته «پرخطر» جای گرفته و حضور پلیس اهمیت زیادی دارد چون اتلتیکو پذیرای تعداد بسیار بیشتری از هواداران رئال مادرید نسبت به بازی‌های معمولی لیگ است. پلیس بیرون ورزشگاه و در زمان ورود هواداران رئال بسیار هوشمندانه عمل خواهد کرد.

تعداد قابل توجهی از هواداران رئال با هم به کالدرون می روند اما برخی نیز خودشان می روند و پلیس نمی‌خواهد هیچ گونه مشکلی بین هواداران دو تیم پیش بیاید. در فینال سال قبل که هزاران نفر از هواداران دو تیم در لیسبون با هم تلاقی داشتند هیچ مشکلی به وجود نیامد و بعد از اینکه دولت خواستار روابط خوب هواداران با یکدیگر شد، هیچ موردی در شش دیدار این فصل دو تیم گزارش نشده.

گروه‌های هواداری از سراسر اسپانیا برای تماشای این مسابقه اقدام کرده‌اند، یک گروه هم از آلمان می آید. در دیدارهای برابر رئال مادرید، کالدرون خیلی کوچک به نظر می رسد چون تقاضای بلیت بسیار زیاد است. قیمت بلیت از 70 تا 250 یورو بوده که برای اعضا از 50 یورو شروع شده. اتلتیکو می توانست 20 هزار بلیت دیگر هم بفروشد اگر استادیوم این باشگاه ظرفیتش را داشت.

     
آی اسپورت
2015-04-13 14:20:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر