فهرست
ادعای سایت ناصر حجازی: مجیدی سرمربی فصل بعد استقلال است
ادعای سایت ناصر حجازی: مجیدی سرمربی فصل بعد استقلال است

ادعای سایت ناصر حجازی: مجیدی سرمربی فصل بعد استقلال است

آی اسپورت- غیر از گفت وگوهای گاه و بی گاه اعضای خانواده ناصر حجازی که در ارتباط با اتفاقات باشگاه استقلال مواضع ناصر حجازی را دنبال می کنند، حالا باید منتظر باشیم که سایت خبری «ناصر حجازی» که به تازگی آغاز به کار کرده، روزانه اخباری را در نقد امیرقلعه نویی و حمایت از شاگردان مکتب حجازی منتشر کند.

در تازه ترین گزارش که در سایت ناصر حجازی نوشته شده، نویسنده ادعا کرده که فرهاد مجیدی، سرمربی فصل بعد استقلال است. در متن خبر آمده: «ین روزها بر خلاف شایعات مربیگری علیرضا منصوریان در استقلال خبری را دریافت کردیم که تا حدودی به دور از ذهن نمی باشد شنیده می شود مردان پرتلاش استقلال در صدد آن هستند که در پایان مسابقات فوتبال لیگ برتر دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد خوزستان را تحت هر شرایط به استقلال منتقل نمایند. گفته می شود این انتقال در صورتی انجام خواهد شد که مربیگری و دستیار اول این مربی به دستان فرهاد مجیدی سپرده شود. از شواهد امر همچنین برمی آید که فرهاد مجیدی تحت هر شرایط سکان رهبری استقلال را تحت هر شرایط به دست خواهد گرفت و اگر فردای فرداها، فرهاد مجیدی را مربی تیم فوتبال استقلال دیدید زیاد تعجب نکنید، ما بقی قضایا بماند برای بعد که در پایان مسابقات لیگ برتر با شما هواداران بیشتر سخن خواهیم گفت، فقط این را بدانید که مقدمات مربیگری فرهاد مجیدی در استقلال تا حدودی هموار گردیده است.»

خبرآنلاین چند ساعت بعد در واکنش به انتشار این خبر نوشت: «این پایگاه اطلاع رسانی که یک پایگاه جدید است و یک سری از قدیمی های استقلال در آن فعالیت می کنند، با ارسال توضیحاتی درباره خبر خود شفاف سازی کرد. این پایگاه خبری اعلام کرد که به عنوان یک رسانه، به غیر از خبرهای مربوط به مرحوم ناصر حجازی و خانواده او، تمام اخبار را پوشش می دهد. این سایت در روزهای مختلف هم خبرهای اختصاصی منتشر می کند و اعلام کرد شاید خبر مربیگری فرهاد مجیدی در حال حاضر تکذیب شود، اما منابع خبری این سایت اعلام کرده اند که این خبر صحت دارد.»

     
آی اسپورت
2015-04-13 15:47:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر