فهرست
بوفون خواب فتح جام را می‌بیند: بعید نیست قهرمان شوم
بوفون خواب فتح جام را می‌بیند: بعید نیست قهرمان شوم

بوفون خواب فتح جام را می‌بیند: بعید نیست قهرمان شوم

آی اسپورت-جان لوئیجی بوفون کهنه کار، موناکو را رقیب غیر قابل پیش‌بینی یوونتوس می‌داند اما اطمینان دارد تیمش از توان حذف کردن رقیب گردن کلفت فرانسوی برخوردار است.

 سنگربان یووه از دشواری های نبرد خانگی فرداشب مقابل تیمی که در دور قبلی آرسنال را حذف کرد، اطلاع دارد:«موناکو یکی از آن دو سه تیمی باقی‌مانده لیگ قهرمانان است که همه دوست داشتند مقابلش قرار بگیرند.هر چند آن ها می‌توانند دردسرهایی برای ما ایجاد کنند اما بعید می‌دانم یووه دوست نداشت با این تیم روبه رو شود.در این مرحله، تیم هایی غیرقابل پیش‌بینی حضوردارند پس باید حسابی حواسمان را جمع کنیم.موناکو در خانه‌اش، روزگار رقبا را سیاه می‌کند و بیرون از زمین خودش هم دشواری های زیادی برای صاحبخانه اش به وجود می‌آورد.»

 بوفون به تیمش هشدار داد رقیب را دست‌کم نگیرد:« اگر تصور کنید رقیبتان مدعی نیست و شما می‌توانید به راحتی شکستش دهید،کارتان تمام است. تصور مدعی بودن، بسیار مضر است.برای مقابله با موناکو باید قدرت ذهنی و تکنیکی را از بازیکنان خوب این تیم خوب بگیریم. مرعوب جایی که ایستاده ایم، نمی‌شوم. تیم در حال پیشرفت ما در یک‌چهارم‌نهایی لیگ‌قهرمانان حاضر است اما برای دیکته کردن قدرت، تنها یک راه به نام قهرمانی پیش رو داریم.»

« جی‌جی» این بار امیدوار است طلسم قهرمانی در لیگ قهرمانان را بشکند و فتح مهم ترین جام باشگاهی اروپا را هم به کارنامه خود اضافه کند:«بردن لیگ‌قهرمانان دشوار و رویایی است اما اصلا کاری غیرممکن تلقی نمی‌شود.در حال حاضر دو،سه تیم دارای تجربه زیاد قهرمانی دراین رقابت ها دیده می‌شوند.به بوسه زدن بر جام خالی مانده در ویترین افتخارات فکر می‌کنم و بعید نیست تا قبل از پایان دوران حرفه ای ام از این افتخار بهره‌مند شوم.من به تلاش اعتقاد دارم و می‌دانم کار و زحمت، بدون اجر باقی نمی‌ماند.»

     
آی اسپورت
2015-04-13 15:58:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر