فهرست
اتلتیکو-رئال در لیگ قهرمانان/ جنگ  تمام‌عیار مادریدیستا
اتلتیکو-رئال در لیگ قهرمانان/ جنگ تمام‌عیار مادریدیستا

اتلتیکو-رئال در لیگ قهرمانان/ جنگ تمام‌عیار مادریدیستا

آی‌اسپورت: این شاید یک بازی رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باشد اما برای اتلتیکومادرید و رئال مادرید بیشتر شبیه فینال است. هم دیگو پابلو سیمئونه و هم کارلو آنچلوتی تصمیم گرفته‌اند هیچ چیزی را برای آینده نگه ندارند و با تمام توان در این بازی در ویسنته کالدرون به مصاف حریف بروند.

ماریو مانجوکیچ و گرت بیل بعد از طی دوران مصدومیت، در این بازی بزرگ حضور خواهندداشت و در حالی که کمی بیش از 24 ساعت تا آغاز مسابقه باقی مانده، دو مربی خیلی خوب می دانند از این بازی چه می خواهند فارغ از حوادث و اتفاقاتی که ممکن است برنامه‌شان را دچار اختلال کند.

مانجوکیچ یک هفته زمان لازم داشت تا بر این آسیب دیدگی که قبل از دیدار با رئال سوسیداد برایش پیش آمد، غلبه کند. مصدومیت قوزک مدتی او را کند کرده بود و در نهایت مانع از بازی‌اش شد اما حالا دوباره روی فرم آمده و بر اساس اعلام مربی آرژانتینی در ترکیب اصلی کنار آنتوان گریزمان قرار می گیرد. اما این مهاجم کروات 10 بازی است که گل نزده و جالب اینکه بیستمین گل خود در رقابت‌های مختلف را در آخرین دیدار سفیدها در ویسنته کالدرون به ثمر رساند. او در آن بازی بهترین نمایش فصل خود را برای تیمش داشت و علاوه بر زدن یکی از چهار گل تیمش، همواره ناچو و واران را آزار داد.

بیل در دیدار رئال با ایبار به دلیل کشیدگی عضلانی حضور نداشت اما بعد از آن مثل بقیه تمرین داده و به مربی آمادگی‌اش را اعلام کرده و به این ترتیب مربی ایتالیایی تیم کامل خود را در اختیار دارد. ایسکو روی نیمکت می نشیند و رئال همان تیمی را به مصاف اتلتیکو می فرستد که فصل قبل روانه مونیخ و یک ماه پیش راهی نوکمپ کرده بود.

     
آی اسپورت
2015-04-13 15:56:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر