فهرست
سیتی به دنبال ژرژینیو و یک مهاجم
سیتی به دنبال ژرژینیو و یک مهاجم

سیتی به دنبال ژرژینیو و یک مهاجم

آی اسپورت - منچسترسیتی به جذب ژرژینیو، هافبک ۵۰ میلیون پوندی ناپولی نزدیک شده است. آنها حاضرند یک بازیکن بزرگ و گرانقیمت را در تابستان پیش رو بخرند. سیتی می‌خواهد در تابستان تنها دو خرید داشته باشد. آنها به دنبال یک هافبک بازیساز از عمق زمین هستند و به همین دلیل ژرژینیو را زیر نظر دارند. این باشگاه همچنین یک مهاجم هم می‌خواهد. آنها در ژانویه هم به دنبال تقویت این دو پست بودند. اگر اوضاع خوب پیش برود سیتی می‌تواند پیش از جام جهانی این دو بازیکن را بخرد. این باشگاه در زمستان به دنبال فرد از شاختار دونتسک و الکسیس سانچس از آرسنال، و سپس ریاض محرز از لسترسیتی بود اما هیچ‌کدام را نتوانست بخرد.

در نهایت آنها به جای فرد به سراغ ژرژینیو خواهند رفت. این ملی‌پوش ایتالیایی دوست دارد با پپ گواردیولا کار کند. احتمالا خبر پیوستن او به‌زودی اعلام خواهد شد، هرچند که ناپولی در کورس قهرمانی سری آ است و به همین دلیل ممکن است این خبر کمی با تاخیر اعلام شود. سیتی همچنین در پست مهاجم تنها دو گزینه دارد که نام آنها اعلام نشده است، هرچند که گفته می‌شود آنها شاید به سراغ کیلیان امباپه بروند. البته امباپه در میان آن دو بازیکن جا ندارد اما سیتی در صورت امکان خرید این بازیکن شاید به سراغ او برود. در صورتی این اتفاق می‌افتد که پاری سن‌ژرمن نتواند قوانین بازی جوانمردانه مالی را رعایت کند.

همچنین آینده نیمار هم در انتقال امباپه نقش خواهد داشت. اوضاع پیچیده است اما سیتی که یک بار در خرید امباپه ناکام ماند، حاضر نیست دوباره این اتفاق بیفتد. مقامات سیتی دو گزینه اصلی خود برای خط حمله را انتخاب کرده‌اند اما در مذاکره برای خرید آنها به اندازه مذاکره بر سر ژرژینیو پیشرفت نداشته‌اند. به همین دلیل است که آنها امباپه را هم در نظر دارند، به‌ویژه اگر دو بازیکنی که مد نظر سیتی هستند به تیم‌های دیگری بروند. محرز هم همچنان مورد توجه سیتی است، هرچند که خرید او دیگر در اولویت باشگاه نیست. منچسترسیتی در ماه‌های گذشته به جذب ادن آزار هم علاقه‌مند بوده است ولی قیمت او برابر با قیمت امباپه خواهد بود، یعنی تقریبا ۱۵۰ میلیون پوند. اینکه برنامه سیتی برای خط حمله‌اش چیست هنوز مشخص نیست. آنها البته امیدوار هستند که پیش از آغاز جام جهانی بازیکنانی که در نظر دارند را بخرند.

۲    
آی اسپورت
2018-04-25 12:54:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر