فهرست
آغاز یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان/ همه غایبان مصدوم و محروم
آغاز یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان/ همه غایبان مصدوم و محروم

آغاز یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان/ همه غایبان مصدوم و محروم

لیگ قهرمانان اروپا از فرداشب با شروع مرحله یک چهارم نهایی در حالی از سر گرفته می شود که برخی بازیکنان بزرگ به دلیل مصدومیت یا محرومیت نمی‌تواننند تیم‌هایشان را همراهی کنند.

پاری‌سن‌ژرمن که حریف بارسلونا شده، با بیشترین غایب مواجه است. زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سرحال ای تیم به دلیل کارت قرمزی که در بازی با چلسی گرفت در این دیدار محروم است و لوران بلان امیدوار است ادینسون کاوانی و اسکوییل لاوتزی جای خالی او را پر کنند.

مارکو وراتی هم محروم است و دیگر هافبک تیم،‌تیاگو موتا نیز مصدوم است. داوید لوییز به خاطر مصدومیت بازی نمی کند و سرژه اوریه،‌ دفاع جلوزن پاریسی‌ها محروم است. در بارسلونا هم دنی آلوز محروم است و خوردی آلبا شاید نتواند بازی کند. توماس فرمالن نیز همچنان مصدوم است.

یوونتوس، هافبک کلیدی خود، پل پوگبا را ندارد و وضعیت آندره‌آ پیرلو هم در آخرین تست‌ها مشخص می شود چون او از بازی رفت با دورتموند نتوانسته برای یووه بازی کند. موناکو هم ضربه مهلکی خورد وقتی متوجه شد ژرمی تولالان کاپیتان خود را برای این بازی ندارد ضمن اینکه حضور ریکاردو کاروالیو مبهم است. لاسینا ترائوره و تیموئه باکایوکو هم مدتی است برای این تیم بازی نکرده‌اند.

دو تیم شهر مادریدی کمترین قربانی را از این نظر دارند و تقریبا تمام بازیکنان خود را برای رویارویی با یکدیگر در اختیار دارند اما بایرن مونیخ برای تقابل با پورتو مثلث ستاره های خود را همچنان ندارد که عبارتند از داوید آلابا، خاوی مارتینس و آرین روبن. وضعیت فرانک ریبری و باستین شواین‌اشتایگر هم مبهم است. پورتو هم امیدوار است بتواند از جکسون مارتینس و کریستین تیو استفاده کند ضمن اینکه ایوان مارکانو محروم از همراهی تیم پرتغالی است.

     
آی اسپورت
2015-04-13 17:10:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر