فهرست
حمله وزارت ورزش به کفاشیان: با ما و کی‌روش بازی نکن!
حمله وزارت ورزش به کفاشیان: با ما و کی‌روش بازی نکن!

حمله وزارت ورزش به کفاشیان: با ما و کی‌روش بازی نکن!

آی اسپورت – وزارت ورزش در ماه‌های اخیر رویه جدیدی را در پیش گرفته و برای نگه داشتن کی‌روش در ایران تلاش می‌کند. آن‌ها با وارد کردن حسنی‌خو به مذاکرات کفاشیان و کی‌روش تا حد زیادی به هدف‌شان هم رسیدند. آن‌ها نمی‌خواستند بعد از قطع همکاری کفاشیان و کی‌روش، همه تقصیرها به گردن وزارت ورزش و افراد آن‌ها باشد.

امروز مازیار ناظمی مسئول روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، با گذاشتن عکسی در فیس‌بوک و اینستاگرامش علنی‌تر از همیشه از رئیس فدراسیون انتقاد و وزارت ورزش را در نقش قهرمان ماجرا معرفی کرده است: «واقعیت این است که کار کی‌روش و کفاشیان تمام شده بود. آن چیزی که کی‌روش را ماندگار کرد اعتماد به نماینده وزارت بود. دلیل این کار ما هم روشن است، منافع فوتبال ملی و خواست مردم ... به نظرم فدراسیون از امروز لیوان عادل ! را واقعی‌تر و محکم‌تر بگیرد و دنبال بازی‌های گذشته با وزارت و مردم و کی‌روش نباشد.»


مشخص نیست تغییر رویه ناگهانی وزارت ورزش بخاطر فشار افکار عمومی بوده یا دستور مستقیمی که از نهاد ریاست جمهوری آمده است. به هر حال آن‌ها با موفقیت در مذاکرات اخیر با کی‌روش، خود را در موضع برتر می‌بینند و می‌خواهند با کفاشیانی که در این سال‌ها همیشه نقش خوب و حامی کی‌روش را بازی کرده تسویه حساب کنند.

     
آی اسپورت
2015-04-13 17:13:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر