فهرست
ریبری و  شواینی،جدیدترین مصدومان بایرن/ حالا فقط 4 ذخیره !
ریبری و شواینی،جدیدترین مصدومان بایرن/ حالا فقط 4 ذخیره !

ریبری و شواینی،جدیدترین مصدومان بایرن/ حالا فقط 4 ذخیره !

آی اسپورت- فرانک ریبری و باستین شواین اشتایگر به موج مصدومان بایرن درچند ماه اخیر پیوستند و بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل پورتو را از دست دادند.

ماتیاس سامر، مدیر ورزشی بایرن با تایید مصدومیت این دو بازیکن کلیدی بر این نکته که باشگاه در بازی چهارشنبه شب فقط 4 بازیکن ذخیره دارد، صحه گذاشت.

 پرافتخارترین باشگاه آلمان این روزها با مصدومیت پرتعداد بازیکنان مهم خود روبه رو ست و مقابل پورتو فقط 15 بازیکن آماده حضور درزمین خواهد داشت.علاو بر بن عطیه، روبن، آلابا و خاوی مارتینس دور از میادین هستند و ریبری هر چند دوران بازگشت از مصدومیت پاشنه پا را با حضور در تمرینات پشت سر می‌گذارد اما درست مثل بازی با اینتراخت، توان حضور در رقابت را ندارد.

در این شرایط شواین اشتایگر، کاپیتان دوم بایرن به دلیل ابتلا به ویروس، تیمش را تنها گذاشته اما بوآتنگ و کلودیو پیزارو پس از بهبود مصدومیت در دسترس گواردیولا هستند.

سامر درباره مصدومان جدید تیمش گفت:« متاسفانه شواینی و ریبری حتی توان سفر همراه تیم را هم ندارند.چاره ای غیر از اعتماد به توانایی های نفرات در دسترس نیست.همه، شرایط خاص ما را می‌دانند.بایرن به معنای واقعی گرسنه موفقیت است.» 

     
آی اسپورت
2015-04-13 17:29:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر