فهرست

آنچلوتی: رویارویی با سیمئونه هم افتخار است هم دردسر!

کارلو آنچلوتی گفت دیگو سیمئونه خود را به عنوان یکی از بهترین مربی‌های جهان ثابت کرده و اعتراف کرد رویارویی با او خودش یک دردسر است. آنچلوتی در حالی خود را برای هفتمین دیدار با اتلتیکو در این فصل آماده می کند که در شش بازی قبلی برد نداشته. رئال در سوپرجام اسپانیا باخته و در جام حذفی اسپانیا به دست اتلتیکو حذف شده ضمن اینکه در لیگ دو بار به این تیم باخته.

کارلتو در کنفرانس خبری قبل از دیدار فرداشب گفت:«من چه می توانم درباره سیمئونه بگویم. او یک مربی بزرگ است و واقعا دوستش دارم. خودش را نشان داده، تقابل با او هم افتخار است و هم دردسر. ما عقده بردن این تیم را نداریم بلکه می خواهیم به فینال لیگ قهرمانان برسیم. هدف ما شکست دادن این تیم نیست، قهرمانی اروپا است. هر دیداری مشکلات خودش را دارد، یکی ضربات ایستگاهی است و در دیگری مشکلی دیگر هست. ما بازی را آنالیز کردیم و نیاز به کار روانی زیادی برای فراموش کردن شش دربی گذشته نداشتیم.»

این مربی ایتالیایی برای این دیدار اعتماد بیشتری به تیمش دارد:«ما روی ضربات شروع مجدد کار کردیم. ما اینجا مانجوکیچ نداریم اما مجبور نیستیم خیلی در این باره نگران باشیم، فراموش نکنید ما خودمان با این ضربات قهرمان اروپا شدیم. گل راموس در فینال سال قبل فراموش‌نشدنی بود چون ما را به قهرمانی سوق داد. هنوز هم مهم است و یک خاطره خوب مربوط به گذشته است. ما حالا یک قهرمانی دیگر می خواهیم.»

آنچلوتی برای این بازی بر خلاف دیدار فوریه که با باخت صفر-4 رئال همراه شد تمام بازیکنان خود را دارد:«خوش‌شانسم که همه تیم را دارم. بیل صددرصد آماده است. چینش تیم هم مثل همیشه خواهد بود. ما از تمام ابزار خود استفاده می کنیم کیفیت فردی به همراه سرعت و حمله مستقیم به دروازه آنها. همه باید در حمله و دفاع مشارکت کنند. مساله اعداد نیست. اگر من بخواهم میانه میدان را به دست بگیرم، هفت هافبک را در زمین می گذارم. بعد اگر سیمئونه هشت بازیکن گذاشت، 9 تا می گذارم! اما فوتبال فقط عدد و رقم نیست.»

     
آی اسپورت
2015-04-13 17:30:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر