فهرست
مذاکره برای کریم بد، برای یحیی خوب!
مذاکره برای کریم بد، برای یحیی خوب!

مذاکره برای کریم بد، برای یحیی خوب!

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال در پی توافق قبلی با کریم باقری، دنبال این مربی رفته تا کارش را در تیم ملی شروع کند. این وسط برای کریم شرط گذاشته‌اند که اگر تیم ملی را می‌خواهد باید قید پرسپولیس را بزند و تک‌شغله شود. هواداران پرسپولیس هم از این موضوع شاکی شده‌اند. همزمان شایعاتی هم در مورد دلخوری باقری از گل‌محمدی درست شده که دلیلش کمرنگ‌شدن نقش کریم در پرسپولیس است. راست و دروغش را هم ما نمی‌دانیم. مجموعه این مسائل اما یحیی را عصبانی کرده؛ تا جایی که سرمربی پرسپولیس گفته: «فدراسیون حق نداشت با مربی دارای قرارداد مذاکره کند.» بله خب؛ مذاکره وسط قرارداد فقط برای خود آقایحیی مجاز است و از 10روز قبل از توافق هم می‌تواند سفارش خرید اوساگونا را بدهد. تازه آپشن تغییر تیم به بهانه «قلب‌درد» هم فقط برای خود گل‌محمدی کار می‌کند!

۴ ۲  
آی اسپورت
2020-07-12 01:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محسن
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹، ۰۷:۵۵
نمیدونم نمیفهمید یا نمیخواهید بفهمید. پروژه حذف مربیان بزرگ خارجی از لیگ یک پروژه ملی دولتی سیاسی .... بود که به دستور بالا باید انجام میشد.پس باید به جاش کارهای دیگه انجام میشد مثلا اومدن مجیدی مثلا محبوب به استقلال و یحیی به پرسپولیس . چرا ؟ تا همون بالاییا به اهدافشون برسن. حالا شما بیا بگو چرا و چگونه. دست بردارید. پرسپولیس دوتا مربی خوب داشت که نیاز نبود هیچکدوم رو دک کنه و یحیی رو بیاره که شماها اینقدر زبون دراز بشید.
۴
حمیدرضا سرخپوست
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹، ۰۹:۳۳
نویسنده این مطلب نمیخواد بفهمه یا خودش رو زده به نفهمی؟ برای یحیی پرسپولیس با باشگاه مذاکره کرد و با مدیرعامل به توافق رسید و کلی رضایت نامه داد اما برای کریم باقری مستقیم با کریم مذاکره شده بدون اطلاع باشگاه و بدون اینکه باشگاه راضی باشه سراغ کریم باقری رفتن تفاوت این دو از زمین تا آسمون هست که کور باید باشی و نفهمی
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر