فهرست
نگاه روز: عادت جنجال‌سازی نیمار؛راه حل بارسا چیست؟
نگاه روز: عادت جنجال‌سازی نیمار؛راه حل بارسا چیست؟

نگاه روز: عادت جنجال‌سازی نیمار؛راه حل بارسا چیست؟

آی‌اسپورت -  بعد از آن بازی پرسر و صدا در آنوئتا و باخت به رئال سوسیداد، رابطه لوییس انریکه و لیونل مسی به تدریج خوب شد و نتیجه این رابطه حسنه صعود بارسلونا به صدر جدول لالیگا بود اما مشکل جدیدی در رختکن بارسا به وجود آمده؛ نیمار عادت دارد هر وقت تعویض شود مشکل درست کند و در بازی با سویا این اتفاق افتاد.

مثل ماجرای مسی، انریکه ترجیح داد علنا این قضیه را بی‌اهمیت جلوه دهد. بعد از موضوع مسی، او گفته بود وارد جنجال نمی‌شود. بعد از تساوی با سویا هم گفت علاقه‌ای به این مسائل احمقانه‌ ندارد و تنها به فوتبال فکر می کند.

اظهارات علنی مربی بارسا یک چیز است و عصبانیت او از رفتار بازیکنانش چیز دیگری است. یک روز قبل از سفر به سویل، او به نقل قولی از سوارس که گفته بود مسی است که به او می گوید کجا بازی کند با شوخی پاسخ داد که «فقط وقتی مسی می گوید که ما بازی را برده باشیم».

انریکه در رختکن به مسائل توجهی نمی کند و فقط وقتی از اقتدار خود استفاده می کند که به نظر می رسد اوضاع از کنترل خارج شده باشد. گام اول این است که نیمار را برای بازی چهارشنبه با پاری‌سن‌ژرمن روی نیمکت بنشاند. مربی اول باید قدرت خود را بسنجد بعد برنامه‌اش را پیاده کند. به عنوان یک فوتبالیست، نیمار در بازی با سویا ثابت کرد یکی از بهترین‌های تیمش است و تیم برای پیشرفت در جبهه‌های مختلف به او نیاز دارد. این موقعیت چندان وخیم نیست که با صحبت قابل حل نباشد اما شاید مدتی است که ارتباط لازم میان مربی و بازیکنان کم شده. اینجاست که جای خالی یک مدیر ورزشی قدرتمند در تیم احساس می شود، شاید بارتومئو پیش از هر کاری باید در این زمینه اقدام کند.

     
آی اسپورت
2015-04-13 19:16:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر