فهرست
سیمئونه:اگرمساوی کنیم، یک بازی دیگرداریم
سیمئونه:اگرمساوی کنیم، یک بازی دیگرداریم

سیمئونه:اگرمساوی کنیم، یک بازی دیگرداریم

آی اسپورت- دیه گو پابلو سیمئونه مربی اتلتیکو مادرید در کنفرانس خبری پیش از بازی فرداشب تیمش مقابل رئال مادرید درلیگ قهرمانان در پاسخ به این سوال که آیا از نتیجه تساوی رضایت خواهد داشت یا نه گفت:\" اگر این بازی مساوی شود، بهرحال یک بازی دیگر چهارشنبه آینده خواهیم داشت.\"

مربی آرژانتینی گفت که مانژوکیچ فردا درترکیب اتلتیکو بای می کند و درمورد اینکه دراین فصل شش بار با رئال بازی کرده و ایا حریف دیگری را دراین مرحله ترجیح می داده گفت:\" اول اینکه شما نمی توانید حریفان خود را در این رقابتها انتخاب کنید. ما با هرحریفی که مقابل ما قرار گیرد بازی می کنیم و آماده نبرد هستیم.\"

سیمئونه درمورد حرف های امروز آنچلوتی که گفته بود بازی با سیمئونه هم یک افتخار و هم یک مشکل برای اوست اینطور گفت:\" بازی های لیگ با لیگ قهرمانان تفاوت زیادی دارند. من برای او به عنوان شخص و یک مربی و یک مرد احترام زیادی قائل هستم. کارلو یکی از بهترین مربیان است و من هم به این موضوع که فردا با او ملاقات می کنم، افتخار می کنم\"

او خطاب به کالدرون وفادار به اتلتیکو هم گفت:\" امیدوارم که بتوانیم از داخل زمین پیامی به آنها ارسال کنیم. ولی نیاز داریم با حمایت هواداران خود مقابل رئال بازی کنیم. احساس می کنم برد بهتراز تساوی است. من همیشه برد را بیشتر دوست دارم.\"

مربی اتلتکیو درپاسخ به این سوال که آیا رئال بازی دفاعی سختی انجام می دهد یا نه گفت:\" فکر می کنم حضور مودریچ درترکیب این تیم رئال را در میانه میدان فعال تر و هجومی تر می کند. بهرحال همه اتفاق های مهم بازی دراین منطقه زمین رخ می دهند\"

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-13 19:48:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر