فهرست
ژاردیم: یوننتوس از آرسنال خطرناک تر است
ژاردیم: یوننتوس از آرسنال خطرناک تر است

ژاردیم: یوننتوس از آرسنال خطرناک تر است

آی اسپورت – لئونارد ژاردیم معتقد است شاگردانش برای مغلوب کردن یوونتوس باید نمایشی بهتر از دیدارهای قبلی با آرسنال به معرض نمایش بگذارند.

در حالی که موناکو توانست آرسنال را در مرحله قبل این رقابت ها کنار بزند اما ژاردیم،  یوونتوس را حریفی قدرتمند تر می داند. او در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: \" برای من یوونتوس از آرسنال بهتر است، چرا که آن ها به این مرحله از لیگ قهرمانان رسیده اند. یوونتوس به دلیل کیفیت و تجربه تیم محبوب تری خواهد بود. ما هم به آن ها احترام می گذاریم اما از زمان شروع بازی باور داریم که می توانیم آنها را شکست دهیم. ما این جا هستیم چون در گروه خود اول شدیم و تیمی سازمان یافته ایم. همه بازیکنان من می داند در هر شرایطی چه وظیفه ای دارند. \"

با وجود مصدومیت پوگبا، کارلوس توس در اوج آمادگی به سر می برد. ژاردیم درباره مهار این مهاجم آرژانتینی گفت: \" توس بهترین گلزن ایتالیاست. اما یوونتوس تنها توس نیست. فقط نمی توانیم روی مهار او تمرکز کنیم. \"

سرمربی موناکو صحبت هایش را با وصف کردن مهاجم جوان تیمش، آنتونی مارتیال ادامه داد. او گفت: \" او در این فصل پیشرفت بسیار زیادی داشته اما این تمام پتانسیل او نیست. \" مارتیال در شش بازی اخیر موناکو در لیگ فرانسه 6 گل به ثمر رسانده و به نظر می رسد در این بازی به دیمیتار برباتوف با تجربه برای حضور در ترکیب اصلی ترجیح داده شود.

 

     
آی اسپورت
2015-04-13 20:26:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر