فهرست
گریزمان – رونالدو؛ بهترین‌های خط حمله مادریدی‌ها
گریزمان – رونالدو؛ بهترین‌های خط حمله مادریدی‌ها

گریزمان – رونالدو؛ بهترین‌های خط حمله مادریدی‌ها

آی‌اسپورت - آنتوان گریزمان و کریستیانو رونالدو در بازی فرداشب اتلتیکومادرید و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا رهبر خط حمله تیم‌های خود هستند. هر دو بهترین گلزنان تیم‌های خود هستند و آماده‌اند در مهم‌ترین مقطع فصل و در این دیدار بسیار حساس تیم‌های خود را کمک کنند تا در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا نتایج خوبی بگیرند. رونالدو در چهار بازی آخرش هشت گل زده و گریزمان در سه دیدار اخیر چهاربار دروازه حریفان را باز کرده. هر دو وقتی تیم بیشترین نیاز را به آنها داشته بهترین عملکرد را ارائه کرده اند.

گریزمان در دیدار با کوردوبا بعد از شش بازی پایش به گل باز شد و بعد به سوسیداد گل زد و یک جفت گل هم وارد دروازه مالاگا کرد. او قبل از کوردوبا با او صحبت کرده بود و از اهمیتش برای تیم گفته بود که مهاجم فرانسوی پیام را دریافت کرد و به آن پاسخ شایانی داد.

رونالدو هم کفش‌های گلزنی‌اش را دوباره پیدا کرد بعد از آنکه مقابل بیلبائو و لوانته گل نزد و عصبانیتش را کنترل کرد. با این هشت گل نشان داد از نظر جسمی و روحی پیشرفت کرده و با گلی که از روی ضربه ایستگاهی وارد دروازه ایبار کرد از این جهت هم اعتماد به نفسش برگشت چون 57 ضربه قبلی‌اش با ناکامی مواجه شده بود.

رونالدو در بازی فرداشب با آمار 38 گل در لیگ، 8 گل در لالیگا، یک گل در جام حذفی و 2 گل در سوپرجام در ترکیب اصلی رئال قرار می گیرد، او بهترین گلزن تمام اروپا است.

     
آی اسپورت
2015-04-13 20:47:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر