فهرست
الگری: باید دو بازی بزرگ مقابل موناکو انجام دهیم
الگری: باید دو بازی بزرگ مقابل موناکو انجام دهیم

الگری: باید دو بازی بزرگ مقابل موناکو انجام دهیم

آی اسپورت- ماسیمیلیانو الگری اصرار زیادی دارد که تیمش لغزش با پارما را فراموش کند و به دو بازی مهم در لیگ قهرمانان مقابل موناکو بیندیشد.

او درکنفرانس خبری عصرامروز پیش از بازی فردا گفت:\" موناکو شگفتی ساز این فصل است ولی به نظرم لیاقت حضور دراین مرحله را داشتند. آنها بنفیکا و زنیت را حذف کردند. فقط یک گل درمرحله گروهی دریافت کرده و درمجموع فقط چهارگل خورده اند. هفت گل زده اند و درفرانسه ههم بهترین خط دفاعی را دارند. آنها یک تیم سازمان یافته هستند و ژاردیم مربی زیرکی است. باید دو بازی عالی انجام دهیم. تکلیف صعود در تورین مشخص نمی شود. باید تا جای ممکن کمترین اشتباه را داشته باشیم. می گویند که شانس ما بیشتر از آنهاست ولی برای ما حضور درنیمه نهایی دشوار است. مگر اینکه با همان ذهنیت تکنیکی و ذهنی که با دورتموند داشتیم، در یک چهارم نهایی حاضر شویم. این دو بازی خیلی پیچیده هستند.\"

او در مورد پیرلو و بارتزالی و بازگشت آنها به ترکیب تیم گفت:\" آنها در شرایط خوبی هستند. اما هنوز درمورد اینکه یکی از آنها یا هردو نفر آنها بازی می کنند، تصمیم نگرفته ام. در تمرین فردا تصمیم می گیرم. توس و بوفون را هم داریم. بعید می دانم پوگبا به بازی برگشت هم برسد\" 

     
آی اسپورت
2015-04-13 20:54:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر