فهرست
راجرز اعتراف کرد: استوریج تا فصل دیگر روی فرم نمی آید
راجرز اعتراف کرد: استوریج تا فصل دیگر روی فرم نمی آید

راجرز اعتراف کرد: استوریج تا فصل دیگر روی فرم نمی آید

آی اسپورت – برندان راجرز مربی لیورپول گفته که دنیل استوریج ستاره ملی پوش این تیم تا فصل آینده به شرایط مطلوب باز نمی گردد ولی تلاش می کند تا پایان فصل هرطور شده با درد همسترینگ خود کنار بیاید.

استوریج به دلیل مصدومیت های فراوان دراین فصل تنها 12 بازی درلیگ برتر داشته و چهار گل برای تیمش زده است. فصل 2013-2014 او استثنایی بود و او در کنار لوئیس سوارس درخط حمله لیورپول توانست 21 گل در 29 بازی لیگ به ثمررساند.

بازیکن سابق چلسی این روزها آماده نیست و راجرز ضمن اعتراف به این موضوع ابراز امیدواری کرده که استوریج فصل آینده به شرایط مطلوب دست یابد. راجرز به خبرنگاران گفت:\" وقتی شما مدت زیادی مصدوم هستید، ممکن است همین اندازه زمان برای بازگشت به شرایط ایده آل خود نیاز داشته باشید. مهم ترین موضوع برای استوریج بازگشت به میادین و آمادگی است. ولی او باید پیش فصل خوبی را داشته باشد تا بتواند برای فصل بعد آمادگی کامل داشته باشد. تا آن زمان باید نهایت استفاده را از او ببریم.   هربازیکنی بعد از مصدومیت شرایط متفاوتی دارد. یک بازیکن وقتی دوباره به میادین برمی گردد، هرگز 100 درصد آماده نخواهد بود. دنیل مصدومیت های زیادی داشته. حتی قبل از اینکه اینجا بیاید. فصل گذشته او فوق العاده بود و ما را نجات داد ولی امسال مشکلاتی داشت. او فقط باید از نظر ذهنی و روحی خودش را پیدا کند.اما گاهی اوقات چنین چیزی فقط به خودتان بستگی ندارد وشانس هم خیلی دراین مورد دخیل خواهد بود.\"

     
آی اسپورت
2015-04-13 21:43:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر