فهرست
مسلمان یعنی کرنر، کرنر یعنی گل!
مسلمان یعنی کرنر، کرنر یعنی گل!

مسلمان یعنی کرنر، کرنر یعنی گل!

آی اسپورت – محسن مسلمان که در هفته‌های اخیر فیکس‌ترین نیمکت‌نشین پرسپولیس بود دیشب پاس گل آخر پرسپولیس در لیگ هفدهم را از روی نقطه کرنر برای کمال کامیابی‌نیا مهیا کرد. همان پاس گلی که بعد از پایان بازی دیشب در فضای مجازی حسابی جنجال و حاشیه ایجاد کرد. این دهمین پاس گل مسلمان در لیگ هفدهم بود و باعث شد او با اختلاف 3 پاس با نفرات دوم وحید امیری و علی قلی‌زاده در صدر جدول بیشترین پاس گل در لیگ هفدهم قرار بگیرد.

جالب این که قبل از بازی دیشب آخرین پاس گل مسلمان هم از روی کرنر و در بازی برگشت با تراکتورسازی ثبت شده بود. در این حد فاصل یعنی از بازی با تراکتورسازی تا بازی دیشب که مسلمان اغلب نیمکت‌نشین بود و وظیفه ارسال کرنرها بر عهده بازیکنان دیگری بود، پرسپولیس هرگز نتوانسته بود از روی نقطه کرنر به گل برسد. این در حالی بود که در این بازی‌ها و البته بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس کرنرهای زیادی به دست آورده بود ولی نتوانسته بود از آنها استفاده کند.

اولین پاس گل محسن مسلمان در لیگ هفدهم در اولین بازی این تیم مقابل فولاد از روی نقطه کرنر ثبت شد. او در هفته چهاردهم هم از روی نقطه کرنر ارسال کرد تا کامیابی‌نیا گل دوم پرسپولیس را وارد دروازه ذوب آهن کند. با احتساب بازی با تراکتورسازی و بازی دیشب، مسلمان 4 پاس گل از 10 پاس گلش را از روی ضربات کرنر به همبازیانش داده و البته در غیاب او پرسپولیس هرگز نتوانسته از روی نقطه کرنر به گل دست پیدا کند.

۷    
آی اسپورت
2018-04-28 14:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر