فهرست
بی‌تفاوتی رسانه‌های امارات؛ بایکوت یا حسادت؟
بی‌تفاوتی رسانه‌های امارات؛ بایکوت یا حسادت؟

بی‌تفاوتی رسانه‌های امارات؛ بایکوت یا حسادت؟

آی اسپورت – بنا به هر دلیلی سیاست بی تفاوتی نسبت به اخبار ایران در بین رسانه های میزبان جام ملت های آسیا همچنان ادامه دارد. حتی برد پرگل و قاطع تیم ملی برابر یمن هم نوار این بی تفاوتی ها را پاره نکرد تا جایی که جلد روزنامه های امروز امارات در تسخیر اخبار کره جنوبی، عربستان، هند و ... قرار گرفت.

ایران با سیل عظیم طرفدارانش در ورزشگاه محمد بن زاید توانست پرگل ترین بازی جام هفدهم را با برد 5-0 مقابل یمن رقم بزند اما حتی این نمایش و نتیجه هم بی تفاوتی ها نسبت به ایران را از بین نبرد تا تنها یکی از روزنامه ها در صفحات داخلی خود گزارشی کوتاه از اتفاقات رخ داده در ورزشگاه محمد بن زاید منتشر کنند.

جالب تر این که روزنامه های امروز امارات ترجیح دادند جلد خود را به اتفاقات بازی های امروز که مهم ترین آن ورود عربستان به تنور داغ جام ملت ها بود اختصاص بدهند. برخی هم به بردهای کره جنوبی و چین اشاره و برخی دیگر نیز ترجیح دادند تا چیتری ستاره هندی ها را به عنوان سوژه داغ این روزها مد نظر قرار بدهند.

بسیاری از سایت های اماراتی نیز برای این که برد ایران را زیاد مهم جلوه ندهند ترجیح دادند به اخبار یمن بپردازند . حتی در تیترهای خود نیز اشاره ای به ایران به عنوان تیم برتر نداشتند و مدعی شدند یمن  مقابل ایران تاب نیاورد درست برعکس بازی های دیگر که به شکلی متفاوت از بازی تیم ملی پوش داده شد. به عنوان مثال سایت های اماراتی با اشاره به این که کره از سد فیلیپین گذشت یا چین از سد قرقیزستان عبور کرد برای بازی تیم ملی برعکس عمل کردند و از یمن به عنوان تیم اصلی و میزبان نام بردند.

مسلما در اوج بی تفاوتی به اخبار ایران آن هم به عنوان یکی از مدعیان و تیم های محبوب جام در بین رسانه های میزبان ، ادامه بازی های خوب و نتایج فوق العاده از سوی تیم ملی می تواند آنها را وادار به دست کشیدن از این بی تفاوتی  و مانور بیشتر روی مدعی اول قهرمانی آسیا کند چون چاره ای جز این نخواهند داشت.

 

ورزش سه 

۸ ۸  
آی اسپورت
2019-01-08 11:59:00
نظر دهید

۸ نظر
سرباز بی نام
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
اخه بردن یمنی که چهار سال لیگ ندارن بازیکناشون با استوک قرضی اومدن فوتبال چه رویداد مهمی این همه ذوق کردید بزار به یه تیم متوسط بخورید داستان فلسطین تکرار میشه
فرامرز
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۳۱
مگر انتظار دیگری داشتید؟ امارات میزبان بازیهاست و از هر نظر متحد عربستان که رقیب سنتی ما در فوتبال بوده و این چند سال هم به لطف یک عده نفهم، روابطمون تیره و تار شده. حالا تیتر روزنامه چیز خاصی نیست، در ادامه باید آماده مشکلات بیشتر و بیشتر هم باشیم. وقتی یک عده هموطن دارند برای باخت تیم ملی کشور لحظه شماری می کنند، از عرب چه توقع دیگری میشه داشت.
.
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
اینجا تو ایران اما ادم موزمار و چاک دهن گشاد بجاش داریم.برانگو
۷ ۲
کیسه کش منطقی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۳۱
نه دیگه نشد از ژست منطقی بودن بیای بیرون خخخخ حالا دور دهنت رو پاک کن پسرم
تا برانکو هست بسوزید
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۵۴
برانکو بدجور آتیش تون زده نه؟؟؟حالا حالا ها هم هست تازه تمدید هم میکنه
جیم
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۵۱
یمن رو پدر بزرگ من شش تایی میکرد بازتاب هم لازم نداشت
.
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۲۹
پدربزرگت‌ احتمالا برانگو نبوده؟!
۷
سرخ
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۳۵
بهترین کارو کردن، این تیم باید بایکوت بشه تا حالشون جا بیاد ، حالا وقتی کاتانچ با عراق پوزشونو زد ببینین چه خبر میشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر