فهرست
پست جنجالی آذری؛ منظور او سپاهان است؟
پست جنجالی آذری؛ منظور او سپاهان است؟

پست جنجالی آذری؛ منظور او سپاهان است؟

آی اسپورت - سعید آذری بعد از تساوی ذوب‌آهن برابر پرسپولیس در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر در پست اینستاگرامی اش درباره برخی مسایل مربوط به این بازی صحبت کرد. او در این پست نوشت: «مردم را به ورزشگاه راه ندادند تا باشگاه را تخریب کنند. کسانی که به دنبال بردن بازی به نقش جهان بودند و موفق نشدند، هنگامی که به هدف خود نرسیدند هواداران ذوب‌آهن را که دیرتر به ورزشگاه آمدند پشت درهای بسته نگه داشتند و هواداران تیم مقابل را جایگزین کردند. تلاش برای گرفتن حق هم با دیوار آهنی مواجه شد و نماینده فدراسیون هم با فرمانده میدان هم نوا شد تا برخلاف مصوبات شورای تامین حق ذوب‌آهن تضییع شود. در روز بازی‌های بزرگ همواره با مستمسک مدیریت میدانی حق ذوب را پایمال می کنند و توپ را به زمین ما می‌اندازند. خداراشکر که حداقل امروز ذوب با بازی شرافتمندانه دو امتیاز حساس را از صدرنشین گرفت تا تنور لیگ داغ‌تر باشد و آنان که بعضا هوادارانش را به ما و خانواده ما توهین می‌کنند متوجه شوند که باید در بازی‌های آینده به جای توهین، تیم محبوب‌شان را تشویق کنند تا لایق‌ترین تیم قهرمان شود. ما دو امتیاز را در اصفهان نگه داشتیم، حواس‌تان باشد. من سبزم برای همیشه، تو ای کهربایی به فکر خودت باش.»

با استفاده آذری از کلمه کهربایی، به نظر می‌رسد منظور او سپاهانی‌ها و بعضی از مدیران فوتبال اصفهان باشد. هر چند سپاهانی‌ها قطعا باید از پیروز نشدن پرسپولیس خوشحال باشند و از ذوب‌آهن به خاطر متوقف کردن پرسپولیس تشکر کنند.

۵ ۵  
آی اسپورت
2019-04-17 22:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
قارتال
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۵۳
بسیج عمومی برای قهرمانی پرسپولیس ،لطفا طرفداران پرسپولیس دیگر حرفی از میزبانی تراختور جلوی ماشین نزنند که مسئولانشان بدجور گاف دادند.
۸
خربین
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۰۰
اسکول این همه اش علیه لنگ و فدراسیون و ... است
۴
محسن
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۰۳
چرا فکر کردید منظورش سپاهان است؟سپاهان مگر مرض داره که از حضور تماشاگر ذوب آهن جلوگیری کنه؟مگر چنین قدرتی در فولادشهر داره؟فکر کنم خودش را روی فرمانده میدان و مسئولان تامین و نماینده فدراسیون خالی کرده،که خوب کرده.
۱
فرهاد
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۳۰
نخیرم منظورش مافیاس سرخ پرسپولیس است
محمد یوسفی
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۴۶
نامرد تر از سعید آذری خودش هست مردک اس تق لالی ذوب آهن جلوی تیم اس تق لال سه تا سه تا میخوره بعد سعید آذری عقده ایی میاد چرت و پرت صحبت میکنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر