فهرست
علیپور شگفت انگیز؛ ۲۸امتیاز برای پرسپولیس!
علیپور شگفت انگیز؛ ۲۸امتیاز برای پرسپولیس!

علیپور شگفت انگیز؛ ۲۸امتیاز برای پرسپولیس!

آی اسپورت – دقایقی بعد از اینکه خبر رسید مهدی طارمی رسما به الغرافه قطر پیوست علی علیپور توانست در دقیقه 90 گل برتری پرسپولیس را در مقابل سیاه جامگان بزند و 3 امتیاز حساس دیگر به حساب تیمش واریز کند. بررسی امتیازاتی که به واسطه گل‌های علیپور نصیب پرسپولیس شده آمار عجیبی را به ما می‌دهد.

پرسپولیس 4 بازی از بازی‌های لیگ را فقط با گل‌های علیپور برده. علیپور در مقابل صنعت نفت آبادان دو گل زد و پرسپولیس دو بر صفر به پیروزی رسید. او در 3 بازی مقابل استقلال تهران، سپیدرود رشت و سیاه جامگان هم تک گل 3 امتیازی تیمش را زد. با این حساب پرسپولیس 12 امتیاز خالص را فقط روی گل‌های علیپور  به دست آورده. علیپور در پیروزی 3 بر یک مقابل استقلال خوزستان هم دو گل زد و می‌شود 3 امتیاز این بازی را هم به حساب علیپور گذاشت و 15 امتیاز تیم برانکو را حاصل گل‌های او دانست.

اما علیپور در چند بازی دیگر هم در امتیاز گیری تیمش موثر بوده. او یکی از گل‌های پرسپولیس را در تساوی مقابل سپاهان زد (یک امتیاز). در پیروزی 3 بر صفر مقابل گسترش، 4 بر صفر مقابل ذوب‌آهن، دو بر صفر مقابل سایپا و دو بر صفر مقابل تراکتورسازی (12 امتیاز) هم زننده یکی از گل‌های تیمش بود.

با این حساب گل‌های او 15 امتیاز به صورت کامل و 13 امتیاز در کنار گل‌های بقیه بازیکنان برای پرسپولیس به همراه داشته. در مجموع او در 28 امتیاز پرسپولیس تاثیرداشته! البته او چند پاس گل هم داده است اما چون موضوع فقط گل‌های زده اوست در این آمار محاسبه نشده.

۱۴۵ ۷  
آی اسپورت
2018-01-12 16:55:00
نظر دهید

۷ نظر
موراتا
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۲
درد و بلاش بخوره تو سر طارمی
بیا بیا کاجی ششتایی فوتبال ایران مهدی که نیست علیپور میزنه بوق بوق
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۴۰
ششتقلال 28 امتیاز علیپور 28 امتیاز :))))
عمرعبدالرحمان العراقی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۹
کابوس کیسه تن جماعت
مهدی1
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
حب که چی الان این یعنی چی مثلا خیلی خوشمزه ای چرا بی دلیل توهین میکنی به طرفدارای رقیب ک اوناهم اگ توهین کنن حقته.منم مث تو پرسپولیسی ام ولی دلم نمیخاد با کامنات اعصاب دیگرانو داغون کنم بجای ک بشینی درمورد بک بازی تیمت صحبت کنی همش ورور میکنی.اسمتم ک معلومه هدفت فقط اینه بیای ی چیزی بگی و فحش و فحش کاری راه بیندازی کل کل خوبه ورزشی باشه نه ک تحقیر کنی ....عمرعبدالرحمان هرچی هم ک باشه عربه(بلانسبت عربای کشورم) وهیچوخت امثال ماایرانیا رو قبول ندارن...یکم ب رفتارات فک کن
arash
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۲
واییییییی ماهینی فاجعست
اقای ماهینی با توام بجا اینکه تو فکر جک گفتن تو توییتر باشی ی ذره رو فوتبالت تمرکز کن
واقعا حیفه صادق محرمی
فرهاد
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۶
کمی انصاف خوبه . برای اینکه صادق محرمی رو بالا ببریم لازم نیست ماهینی که بیشتر بازیها خوب بوده و با عشق برای پرسپولیس بازی میکنه رو تمسخر کنیم .
۴
در جواب فرهاد
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۴۳
شما بازی های ماهینی تو چن تا بازی بببیننن
ی استپ ساده بلد نیست
پاس اشتباه زیاد میده
اصن تو نگاه کن بازیای قبلی از راست حمله میکردیم
واقعا بدم میاد بعضی بازیکنا رو اینقد بزرگ میکنی معلومه بازیا پرسپولیسو ندیدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر