فهرست
یورولیگ؛ آرسنال در فرانسه باخت
یورولیگ؛ آرسنال در فرانسه باخت

یورولیگ؛ آرسنال در فرانسه باخت

آی اسپورت - مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، پنج شنبه شب با انجام ۵ بازی آغاز شد. در یکی از مهمترین بازی های این شب، زنیت در مسابقه رفت در روسیه میزبان ویارئال اسپانیا بود. آزمون در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و تا دقیقه ۷۵ در زمین ایفای نقش کرد. او در دقیقه ۲۹ در موقعیتی تک به تک می توانست تیمش را پیش بیندازد که این فرصت عالی را از دست داد تا حریف در دقیقه ۳۳ به گل اول برسد. اما دو دقیقه بعد آزمون جبران کرد و در چند قدمی دروازه بازی را مساوی کرد. اما نیمه دوم مورنو در دقیقه ۶۴ و سپس مورلانس در دقیقه ۷۱ برای ویارئال گلزنی کردند تا تیم اسپانیایی ۳-۱ در روسیه برنده شود و از شانس بسیار خوبی برای صعود به دور بعد برخوردار باشد.

در مسابقه مهم دیگر، رن فرانسه موفق شد آرسنال انگلیس یکی از مدعیان جام را ۳-۱ شکست دهد. در این دیدار در دقیقه چهارم بود که خیلی زود میهمان به گل نخست رسید. دقیقه 4 سانتر ایووبی روی دروازه مستقیماً گل اول را برای آرسنال رقم زد. اما در ادامه اتفاقات نیمه اول به نفع آرسنال رقم نخورد. دقیقه ۴-۱ سوکراتیس با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد. ضربه آزاد حاصله از همین خطا، ابتدا بلاک شد اما در ادامه شوت فوق العاده بنجامین بازی را ۱-۱ کرد. در نیمه دوم، رن که از یک نفر برتری در زمین استفاده می کرد بیشتر به دروازه آرسنال فشار آورد و در دقیقه ۶۵ دفع ناقص مونرئال موجب شد حریف به گل دوم برسد. در نهایت نیز در دقیقه ۸۸ بود که ضربه سر سار بازی را ۳-۱ کرد تا شکست تلخی برای تیم امری رقم بخورد.

در کرواسی، دیناموزاگرب بدون حضور محرمی، توانست ۱-۰ بنفیکای بزرگ را شکست دهد تا امیدوار به صعود در بازی برگشت باشد. دقیقه ۳۸ پتکوویچ تک گل این بازی را زد. بازی تیم های فرانکفورت و اینتر در آلمان با تساوی بدون گل پایان یافت. در این دیدار بروزوویچ در دقیقه ۲۲ یک پنالتی را برای اینتر از دست داد. دیدار سویا و اسلاویاپراگ هم در اسپانیا به تساوی ۲-۲ انجامید. برای سویا بن یدر و ال حدادی گلزنی کردند تا همه چیز به بازی برگشت کشیده شود.

     
آی اسپورت
2019-03-07 23:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر