فهرست
زودترین تاریخ رژه قهرمانی لیورپول چه زمانی است؟
زودترین تاریخ رژه قهرمانی لیورپول چه زمانی است؟

زودترین تاریخ رژه قهرمانی لیورپول چه زمانی است؟

آی اسپورت - با اینکه بر اساس آمار و احتمالات ممکن است لیورپول از روز 4 آوریل و مدتها مانده به پایان رسمی فصل جاری لیگ برتر قهرمانی‌اش را قطعی کند ولی لیورپولی‌ها باید تا آخرین بازی خانگی‌شان در این فصل که در مقابل چلسی برگزار خواهد شد یعنی تا روز 9 مه منتظر بمانند تا بتوانند جام قهرمانی را بالای سر برده و در شهر لیورپول در کنار هواداران‌شان رژه قهرمانی داشته باشند.

لیورپولی‌ها با اقتدار به سمت اولین قهرمانی‌شان در 30 سال اخیر پیش می‌تازند و بر اساس گزارشها در انگلیس از هم‌اکنون برنامه‌هایی برای رژه افتخار در شهر لیورپول تدارک دیده‌اند. اما با توجه به اینکه آخرین بازی فصل لیورپول در هفته آخر در خانه نیوکاسل برگزار خواهد شد، شاگردان یورگن کلوپ حتی اگر روز 4 آوریل قهرمانی‌شان را قطعی کنند، باید تا 9 مه منتظر بمانند تا آخرین بازی خانگی‌شان را مقابل چلسی برگزار کنند.

تاریخ چهارم آوریل زودترین تاریخی است که در آن قهرمانی زودهنگام لیورپول ممکن خواهد شد. در این تاریخ هنوز شش بازی به پایان فصل باقی مانده و با اینکه لیورپولی‌ها مسلما در همین زمان جشن خواهند گرفت ولی برای بالای سر بردن جام باید تا روز 9 مه منتظر بمانند. انتظار می‌رود مثل سال گذشته در لیگ قهرمانان، بازیکنان لیورپول سوار بر اتوبوسی بدون سقف با جام قهرمانی در شهر رژه رفته و به ابراز احساسات هواداران‌شان پاسخ دهند.

۱    
آی اسپورت
2020-01-27 15:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر