فهرست
خودزنی در استقلال: پول به مربی‌ها نرسید
خودزنی در استقلال: پول به مربی‌ها نرسید

خودزنی در استقلال: پول به مربی‌ها نرسید

آی‌اسپورت- پس از مدت‌ها وعده مدیران استقلال، در نهایت امروز بخشی از مطالبات استقلالی‌ها پرداخت شد مطالباتی که البته تنها شامل حال بازیکنان این تیم شده است. باشگاه استقلال امروز در شرایطی 30 درصد از قرارداد بازیکنان این تیم را پرداخت کرد که حتی ریالی هم به کادرفنی این تیم اختصاص پیدا نکرده است تصمیمی که حتی اگر مقطعی باشد به لحاظ روانی در این مقطع حساس تاثیر منفی روی کادرفنی استقلال به دنبال خواهد داشت. حتی اگر مدیران استقلال این توجیه را مطرح کنند که قرار بوده اول پول بازیکنان را بدهند بعد کادرفنی همین که در رسانه ها اعلام می شود پرداختی امروز تنها شامل حال بازیکنان این تیم شده این شرایط منصوریان و دستیارانش را در موقعیتی تحقیر آمیز قرار می دهد در شرایطی که این کادرفنی ماموریتی کلیدی را مقابل پارس جنوبی پیش روی خود می بیند.

مدیران استقلال پس از دیدار مقابل پدیده دو بازی به منصوریان فرصت داده بودند تا شرایط استقلال را سر و سامان دهد. اگر چنین فرصتی به او داده شده تا پایان دیدار مقابل پارس باید در نهایت احترام با او و کادرفنی استقلال رفتار شود و کم و کسری ها شامل منصوریان و دستیارانش نشود. به خصوص که او در طی شدن نیمی از این راه موفق بوده و استقلال در جام حذفی موفق شده راهی مرحله بعدی شود. مدیران استقلال به جای اینکه روحیه سرمربی این تیم را برای دیدار مقابل پارس جنوبی تقویت کنند خودشان کار را دشوار تر می کنند و منصوریان و دستیارانش را در آستانه این دیدر حساس به لحاظ روانی در وضعیتی مبهم و پیچیده قرار می دهند.
خبرورزشی
 
۱ ۲  
آی اسپورت
2017-09-12 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
mohammad hossein zareyi
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۲۲
حاجی بفرما چایی ، جلو یه تیم درب و داغون به زووور تونستن با خطا برنده بشه، بهش دو تا بازی فرصت دادن که اگه نبرد باید استعفا بده، پول برا چی بهش بدن؟ ایشون اگه تو جلسه هیئت مدیره استعفا داده میشد، پول باید میگرفت؟ پول بابت باختاش می خواد بگیره؟ پول بابت دلقک بازیاش و سوژه کردن تیم می خواد بگیره؟ پول دقیقا بابت چی می خواد بگیره؟ همینکه بهش فرصت دادن تا تیمو ازش نگیرن کلاهشو باید بندازه بالا ، با اون کله کچلش، بچه چاقاله بی خاصیت
۱
رضا
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۴۲
عخیییی سهم داشعلی رو ندن چجوری حق حساب آی اسپورت واریز بشه پس؟!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر