فهرست
دو «صفر» از بین نرفته/ پرسپولیس و ماشین سازی
دو «صفر» از بین نرفته/ پرسپولیس و ماشین سازی

دو «صفر» از بین نرفته/ پرسپولیس و ماشین سازی

آی اسپورت- لیگ از ثلث دوم هم گذشته ولی همچنان دو «صفر» در جدول های رده بندی وجود دارد که از بین نرفته و پابرجا مانده اند. تفکیک جدول رده بندی لیگ برتر به دو قسمت بازیهای خانگی و بیرون خانه، نشان می دهد در جدول میزبانان هنوز لیگ شانزدهم منتظر رقم خوردن دو اتفاق است تا ستون های خالی جلوی نام پرسپولیس و ماشین سازی هم از بین برود.

پرسپولیس در جدول بازیهای خانگی، تنها تیمی است که هنوز در خانه شکست نخورده. تیم برانکو در 22 بازی این فصل دو بار  باخته که هر دو هم بیرون خانه بوده. پرسپولیس در اصفهان به ذوب آهن باخت و شکستش در دربی برگشت هم به حکم جدول، به میزبانی استقلال بوده است. دیگر خط تیره جدول میزبانان هم جلوی نام ماشین سازی است چون آنها هنوز در تبریز رنگ برد را ندیده اند. ماشین سازی در این فصل دو بار برنده شده که هر دو هم بیرون خانه بوده شامل پیروزی بر فولاد در اهواز و برتری برابر سپاهان در نقش جهان.

خط تیره سوم هم در جدول نیم فصل دوم وجود دارد و جلوی نام سیاه جامگان نقش بسته است. آنها تنها تیم بدون برد نیم فصل دوم هستند ولی این احتمال وجود دارد که فردا با پیروزی برابر تراکتورسازی، این طلسم از بین برود.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-02-23 19:41:00
نظر دهید

۱ نظر
ترامادولی ها
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۲۱:۵۴
ایشالا تراکتور میبره سیاه جامگان چغر هم سقوط میکنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر