فهرست
تصمیم کی‌روش پرسپولیسی‌ها را خوشحال کرد
تصمیم کی‌روش پرسپولیسی‌ها را خوشحال کرد

تصمیم کی‌روش پرسپولیسی‌ها را خوشحال کرد

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند و احمد نورالهی تنها دعوت شده‌های پرسپولیس به اردوی تیم ملی برای بازی با ترینیداد و توباگو و ونزوئلا هستند و این تصمیم برانکو و پرسپولیسی‌ها را خوشحال کرده است. پرسپولیس بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا را به پایان برده و حالا باید در اندیشه بازی‌های لیگ برتر باشد. طبیعتا هر چه این تیم در اردوی تیم ملی بازیکن کمتر داشته باشد تمرینات خود را با بازیکنان بیشتری برگزار می‌کند و از سویی بازیکنان این تیم فشار کمتری را به خاطر اردو‌های و بازی‌های تیم ملی متحمل می‌شوند.

مصدومیت حسین ماهینی و در ادامه محمد انصاری که در بازی دیشب رخ داد تیم پرسپولیس را در بازی‌های باقی مانده تا پایان نیم فصل نخست با کمبود بازیکن مواجه کرده و اگر قرار باشد بیشتر بازیکنان باقی مانده به اردوی تیم ملی دعوت شوند و برای تیم ملی به میدان روند تمرینات پرسپولیس غم انگیز خواهد شد. ضمن اینکه حضور پرتعداد بازیکنان تیم پرسپولیس در اردوی تیم ملی ممکن است مصدومیت‌های جدیدی را برای تیم به ارمغان بیاورد. با این اوصاف برانکو و باشگاه پرسپولیس از اینکه تنها دو بازیکن تیم به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند، خوشحال هستند.

خبر ورزشی

۳ ۵  
آی اسپورت
2018-11-11 15:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
بهزاد
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۲۵
خداوکیلی غیر از این دوتا کی دیگه مستحق دعوت به تیم ملیه؟ شجاع خلیل زاده حتما؟ تیم ملی میخواد فوتبال بازی کنه نه راز بقا نمایش بده
110
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۰۶
لابد چشمی سوتی حقش بوده یا حسینی دروازه بان کیسه! خجالت نکش بگو حق ارمین سهرابیان و تبریزی هم خورده شده
آرش
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
خیلی نظرات این استقلالیا جنبه طنز به خودش گرفته، فکر میکنم دارن مطایبه میکنن،موقع شکستاشون میگن وزیر هوای پرسپولیس رو داشته و بازیکن خوب براشون گرفته و بازیکنای ما بدن، موقع لیست تیم ملی میگن باید کل بازیکنای استقلال دعوت شن تیم ملی و بازیکنای پرسپولیس هیچی بارشون نیست، آخرش کدوم عزیزان دل؟ بازیکنای ما خوبن یا بد؟ بازیکنای خودتون چطور؟
از طرفداران و مدیران تیم بعد منچستر اول دیگه نگم براتون، قراره اسکار فیلم طنز رو هم به خاطر این عزیزان به مراسم امسال اضافه کنن.
۳
مثل مامی کسری شلافه نباشیم:)))
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۴
والا همینو بگو تازه لنگیا عرعرم میکنن که کیروش بده!!! تازه به نظر من از تیم قراضه برانگوه یه درصدی همین 2 تا هم زیاده دعوت کرده گرچه در نهایت احمق نوراللهی هم خط میخوره و فقط یک دونه بانشاد لایی وند میمونه
آرش
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر