فهرست
ورود نهادهای نظارتی به هتل و همراهان سعادتمند!
ورود نهادهای نظارتی به هتل و همراهان سعادتمند!

ورود نهادهای نظارتی به هتل و همراهان سعادتمند!

آی اسپورت - استقلال علیرغم بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتش حضور متفاوتی در بازار نقل و انتقالات داشت و مدیرعامل سابق این باشگاه در هتل آزادی تهران با بازیکنان قرارداد امضا می کرد. بعد از برکناری سعادتمند از سوی اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و صدور بیانیه اعضای هیات مدیره بخش های مختلفی از واقعیت روشن شد. به طور مثال در بند سوم این بیانیه آماده است: «رفتارهای خلاف شان باشگاه در نقل و انتقالات و حضور سوال برانگیز در یک هتل به جای ساختمان باشگاه، همچنین همراهی شائبه برانگیز برخی افراد در اتاق مذاکره که باعث ورود نهادهای نظارتی به موضوع نقل و انتقالات باشگاه استقلال شد.»

البته در آن برهه زمان تیم هایی همچون آلومینیوم اراک، مس رفسجان، ذوب آهن، شهرخودرو و حتی پرسپولیس در هتل های مختلف تهران مشغول مذاکرات بودند اما بخش مهمی از بند3 بیانیه این است که حضور شائبه برانگیز برخی افراد و ورود نهادهای نظارتی به موضوع نقل و انتقالات باشگاه استقلال است که نشان می دهد سعادتمند همکاری کافی را با اعضای هیات مدیره نداشته و مشکلات بسیاری برای باشگاه بزرگ استقلال که هواداران میلیونی داشته شده است.

البته بعدا گفته شد که این طبقه از هتل محل کار یکی از اعضای هیات مدیره است و هزینه ای برای اتاق ها پرداخت نمی شود اما همان زمان هم این ماجرا مورد انتقاد برخی رسانه ها قرار گرفته بود. به غیر از این ماجرا، حضور برخی افراد نزدیک به سعادتمند که پست رسمی در باشگاه نداشتند اما از نظر نهادهای نظارتی و حراست وزارت ورزش و جوانان مورد تایید نبودند باعث شد تا روی آنها هم حساسیت ایجاد شود. این افراد به راحتی در هتل و اتاق های هتل و محل مذاکره حضور داشتند و با بازیکنان عکس یادگاری و سلفی می گرفتند و آنها را برای گرفتن فالوئر در صفحات مجازی استفاده می کردند. افرادی که مشاوران سعادتمند تلقی می شدند اما در واقع هیچ حکم رسمی از سوی سعادتمند برای آنها صادر نشده بود.

 

۲    
آی اسپورت
2020-09-30 23:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر