فهرست
ادعای روز؛ برزیل به ما نیاز دارد!
ادعای روز؛ برزیل به ما نیاز دارد!

ادعای روز؛ برزیل به ما نیاز دارد!

آی اسپورت – بعد از لغو بازی دوستانه تیم‌های فوتسال ایران و برزیل انتقاداتی از فدراسیون و کمیته فوتسال شد. اما سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ میلیون بود و بازی دوستانه ایران با برزیل ارزشش را نداشت. علی کفاشیان در این باره حرف‌های عجیبی زده است:

-تیم‌های ژاپن، روسیه و بلاروس به ایران آمدند و ما با آن‌ها بازی کردیم. چون فوتسال ایران قوی است این تیم‌ها می‌آیند نه اینکه ایران را دوست داشته باشند.

-در این مقطع بابت افزایش بلیط‌ها خودم پیشنهاد دادم که به صرفه نیست سفر به برزیل انجام شود. حدود ۶۵۰ تا ۷۰۰ میلیون هزینه سفل بود و ما با این مبلغ سه بازی به این شکل می‌توانیم برگزار کنیم. بنابراین معتقدم این تصمیم مدیریتی درستی بود. درست است، قول داده شده بود اما قزاقستان هم تورنمنتی که از قبل قول داده بود را لغو کرد. این سفر از نظر فنی ۷۰۰ میلیون نمی‌ارزید.

-آن‌ها(فوتسال برزیل) به ما نیاز دارند. اینگونه نیست که ما به این کشور نرفتیم، آن‌ها هم نیایند. برزیل قطعا به ایران نیاز دارد و می‌آید. اگر هم نیامد کشور قوی‌تری می‌آوریم. اسلواکی از ما دعوت کرده است تا به همراه روسیه در این کشور بازی کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2018-10-18 09:45:00
نظر دهید

۱ نظر
ایمون زاید10103
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
اگر هم نیامد کشور قوی‌تری می‌آوریم....
میشه بفرمایید کدوم تیم از برزیل قویتره
آقای کفاشیان ریدی آب هم قطع .
بیخیال داداش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر