فهرست
کی‌روش در کنفرانس؛ به توافق رسیده‌ایم
کی‌روش در کنفرانس؛ به توافق رسیده‌ایم

کی‌روش در کنفرانس؛ به توافق رسیده‌ایم

آی اسپورت – کارلوس کی‌روش امروز در نشست خبری قبل از بازی فردای ایران و ازبکستان شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. صحبت‌های کی‌روش را بخوانید:

بازی فردا

فردا با تیم قدرتمندی بازی خواهیم داشت که بزایکنان باتحربه و بامهارت بالایی دارد. هکتور کوپر هم به تازگی سرمربی این تیم شده است. فکر می‌کنم هواداران یک بازی فوق‌العاده را رزرو کرده‌اند. دلیل آن هم این است که هر دو تیم بازی جنگجویانه و زیبایی را خواهند داشت. ما کم کم و به آرامی خود را برای جام ملت‌های آسیا آماده می‌کنیم.

سردار آزمون

آزمون بعد از جام جهانی گفت که به خاطر دلالیلی مدتی از تیم ملی دور خواهد بود. او هیچ وقت تیم را ترک نکرده است. او قبل از اینکه چنین تصمیمی بگیرد با من در این باره صحبت و مشورت کرد. او نمی‌خواست که در بازی‌های معمولی تیم ملی به خاطر مسائل شخصی بازی کند. بعد از مدتی فکر می‌کنم همه چیز درست شود.

جام ملت‌های آسیا

دوست دارم تاکید کنم که حضور در جام جهانی به تیم‌های آسیایی که در این جام بودند کمک نمی‌کند که لزوما در جام ملت ها هم موفق شوند. برای موفقیت در جام ملت‌ها باید سخت تلاش کنیم، انگیزه و شور و شوق بازیکنان را افزایش دهیم تا بتوانیم قهرمان شویم. بازی در جام ملت‌ها آسان نخواهد بود و تیم‌های خوب زیادی در این دوره حضور خواهند داشت. هر چقدر بیشتر کار کنیم می‌توانیم بیشتر در این رقابت‌ها موفق شویم. درباره حضور کوپر در تیم ملی ازبکستان نیز باید بگویم که این تصمیم عالی بود و مسئولان فدراسیون فوتبال ازبکستان بهترین تصمیم را گرفتند. من برای کوپر غیر از تقابل با ایران آرزوی موفقیت می‌کنم.

مذاکره با فدراسیون ازبکستان

توانایی این را ندارم که با خودم مذاکره کنم. حالا کوپر سرمربی ازبکستان است و من هم برای این تیم‌آرزوی موفقیت می‌کنم. البته به غیر از بازی با ما.

قرارداد با ایران

قرارداد من با ایران به اتمام رسیده است و با فدراسیون فوتبال ایران در حال مذاکره هستیم. ما هنوز قراردادی با فدراسیون فوتبال امضا نکرده‌ایم و فقط به یک توافق مثل یک مرد واقعی رسیده‌ایم. فقط باید آن‌را وارد کاغذ بکنیم، بنویسیم و امضا کنیم.

دلیل حضور 7ساله در ایران

این راز، بازیکنانم هستند. یک اعتماد متقابل با بازیکنان پیدا کرده‌ام. نتایج خوب و بدی را در این مدت بدست آورده‌ایم. یک چیز را در این مدت فهمیده‌ام و آن هم اینکه اگر به این بازیکنان اعتماد کنید، آن‌ها هم با قدرت به این اعتماد پاسخ می‌دهند. یکی دیگر از دلایل هم بازیکنان جوانی چون شجاعی هستند که همیشه خوب و سطح بالا بازی می‌کنند. او به زودی پدربزرگ می‌شود(خنده)

 

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-09-10 15:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
.....
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۱۳
پاداش زبون درازی خلیل ازمون برگشت پسر لوس و ننرش به تیم ملیه حتی اگه واسه تیم طاقچه بالا بذاره و به مردم توهین کنه
فرهاد
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۵۵
حرف های کیروش. " این راز، بازیکنانم هستند. یک اعتماد متقابل با بازیکنان پیدا کرده‌ام. نتایج خوب و بدی را در این مدت بدست آورده‌ایم. یک چیز را در این مدت فهمیده‌ام و آن هم اینکه اگر به این بازیکنان اعتماد کنید، آن‌ها هم با قدرت به این اعتماد پاسخ می‌دهند "

درستش اینه که راز اصلی اینه مه بازیکنانی در تیم ملی به راحتی جای دارند که بیشتر تملق کیروش رو بکنن ، راحتتر به گروگانگیری تن بدهند ، جاسوسی تیمهای باشگاهی خودشون رو بکنن و خودجوش بهانه جویی های کیروش رو بازتاب بدهند . ضمنا راز دیگه فدراسیونی بی لیاقت و بی هویت که پول و پاداش های کلان بهش میده و اجازه میده باشگاهها و بازیکنان لیگ رو تحقیر و گروگان بگیره و پورسانتهای کلان به جیب بزنه . آخرین راز اینه که تعدادی از هواداران بدون هیچگونه فکری عاشق رفتارهای به ظاهر وطن پرست و شو ایرانی بودن کیروش شدن و به هر مخالفی توهین و فحاشی میکنن .
پرنس ميشکين
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۳۳
همه بازيکنان ايرانی بدون استثناء از کيروش تمجيد می کنند و به نوعی آرزو می کنند تا زير نظر او در تيم ملی بازی کنند. چه کسانی که دعوت می شوند و چه کسانی که دعوت نمی شوند. معدودی هم که چيز منفی گفته اند پس از مدتی فکرشان عوض می شود. بقول نويسنده ای، نشانه لياقت بازی کنانی که در تيم ملی بازی می کنند از جمله اينست که شجاعی و دژاگه که به درگاه خروجی تيم ملی رسيده اند به يک تيم با کيفيت ايران مثل تراکتور می پيوندند، بدون تمرين و بدنسازی، و هر دو در جا از همان ابتدا ستاره می شوند.... بعضی بخاطر تعصب لياقت بازيکنان با کيفيتی مثل سامان قدوس را نيز زير علامت سئوال می برند و با بی سليقه گی کامل دعوت او را به تيم ملی، بخاطر تعريف و تمجيد از کيروش وانمود می کنند. تاسف آور است.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر