فهرست
پیشنهاد فریادشیران؛ کی روش همین الان برود!
پیشنهاد فریادشیران؛ کی روش همین الان برود!

پیشنهاد فریادشیران؛ کی روش همین الان برود!

آی اسپورت – تا امروز تمام منتقدان کی روش روی این نکته با هم عقیده بودند که بعد از جام جهانی دیگر جایی برای ماندن مرد پرتغالی در ایران وجود ندارد و او باید جایش را به یک مربی دیگر بدهد اما نادر فریادشیران در تازه ترین مصاحبه اش با خبرگزاری میزان مدعی شده که کی روش همین الان باید برود! او گفته: "با این تفکر دیکتاتوری کی‌روش تیم ملی بدترین نتیجه تاریخ ایران در جام جهانی را می‌گیرد، اگر بتوانیم مراکش را با این قدرتی که دارد ببریم، بهترین نتیجه را در تاریخ فوتبال ایران گرفته‌ایم که من بعید می‌دانم.همانطور که کی‌روش گفته علی دایی سفیر دائم فوتبال بشود، من هم پیشنهادم این است که علی دایی به جای کی‌روش هدایت تیم ملی را در جام جهانی به عهده بگیرد و مطمئنم نتیجه بهتری خواهد گرفت."

 

۳ ۶  
آی اسپورت
2018-05-25 08:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
امیر توکلی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۶
آقای فریادشیران دیکتاتور شما و مایلی کهن بودین که پژمان نوری رو از خانه خودش فراری دادین ، دیکتاتور شما و مایلی کهن بودین که به پیشکسوت باشگاه ملوان ممی احمدزاده بی احترامی کردین ، دیکتاتور شما بودین که در مقابل خواسته به حق هواداران ملوان ایستادگی کردین و با عدم جذب یک مهاجم باعث عدم صعود ملوان به لیگ برتر شدین
مهدی ک
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۸
کسی که علی دایی را به کی روش ترجیح می ده یا مخش تاب داره یا اینکه قراره کنار دایی به نان و نوایی برسه . آقایان متاسفانه پروژه پسرفت فوتبال را چند صباحی هست که کلید زدن و مدام دارند اسم علی دایی را بجایگزینی کی روش مطرح می کنن . واقعا لعنت به این حسادتها و خودخواهیها که بالاخره فوتبال ایران را زمین می زند.
ابیدل
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۴
تا تو و مایلی بیایید و میناوند هم بیارید دعای کمیل و زیارت عاشورا بخونید
**
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۵
اینها مهره سوخته و تموم شده هستن برا مردم
۴
حسین
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۲۱
از یک آدم لمپن بیسواد و فحاش ، بیش از این نمیشه انتظار داشت ! اگه این و اون رفیقش ، وطن سرشون میشد بعد از بازی کویت در مقدماتی 98 استعفا می دادن و کار ما به پلی آف نمی کشید .
۱
حمید
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۴۷
این بابا و رفقاش که تا دیروز میخواستند سر به تن علی دایی نباشه ، چی شده که عاشقش شدند
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر