فهرست
سناریوی استقلال و برانکو؛ تخیلی یا واقعی؟
سناریوی استقلال و برانکو؛ تخیلی یا واقعی؟

سناریوی استقلال و برانکو؛ تخیلی یا واقعی؟

آی اسپورت - برانکو هنوز به طور رسمی از الاهلی اخراج نشده و خبر اخراج او فقط در رسانه‌ها منتشر شده و البته تکذیب هم نشده است. با این حال به نظر می‌رسد همین امروز و فرداست که نامه اخراج برانکو را به دستش بدهند چرا که تمرینات الاهلی از دیروز زیر نظر سرمربی تیم جوانان این باشگاه دنبال می‌شود. اما در همین دو روز، در ایران چند سناریو برای بازگشت برانکو نوشته شده است! اولین سناریو حضور او در تیم امید بود. تیمی که با مجیدی نتایج خوبی نگرفته و گفته می‌شود اختلافاتی بین مربی و مدیر تیم وجود دارد. بعضی رسانه‌ها خبر داده‌اند که با قععی شدن اخراج برانکو از الاهلی او به ایران می‌آید تا هدایت تیم امید را برعهده بگیرد. اما حضور او در ایران می‌تواند کلی داستان درست کند. با حضور در ایران، برانکو تهدیدی همیشگی برای کالدرون خواهد بود و هر نتیجه ضعیفِ پرسپولیس، چماقی بر سر مربی آرژانتینی! سناریوی بعدی اما جالب‌تر است؛ این که برانکو جانشین استراماچونی در استقلال شود!

استرا جایگاه محکمی در این تیم ندارد و به نظر می‌رسد دربی آخرین فرصت او باشد. در واقع اگر استقلال بازنده دربی باشد به احتمال زیاد استراماچونی اخراج می‌شود و استقلال باید به سراغ یک مربی دیگر برود. مربی‌ای که احتمالا خارجی است و با جو موجود در فوتبال ایران کاملا آشناست و انگیزه‌های زیادی برای موفقیت دوباره در فوتبال ایران دارد. او با پرسپولیس موفقیت‌های زیادی به دست آورد اما الاهلی کارنامه خوب او را لکه‌دار کرد و حالا برانکو برای اعاده حیثیت نیاز به یک فرصت خوب دارد و چه فرصتی بهتر از استقلال؟ تیمی که مدت‌هاست طعم موفقیت را نچشیده و تشنه پیروزی و قهرمانی است و فقط نیاز به یک ذهن برنده دارد که به نظر می‎رسد در برانکو وجود دارد! البته که این فقط یک سناریوی خیالی است اما می‌بینید سناریو ساختن در ایران چقدر آسان است؟

۷ ۵  
آی اسپورت
2019-09-19 01:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
رضا کیان
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۰۲:۰۴
استرا جایگاه محکمی در این تیم ندارد و به نظر می‌رسد دربی آخرین فرصت او باشد. در واقع اگر استقلال بازنده دربی باشد به احتمال زیاد استراماچونی اخراج می‌شود
ظاهرا دوستان رسانه ای برانکو در ایران هم چنان خبر نهارند و در حال پیدا کردن کار برای جنابش رونوشت این مطلب برای آن احمق عقب مانده ای که مطلب والدناهار را کار کرده بود بشدت توصیه میشود :)))))
۹
آیدین
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۰۹:۰۲
ما مربی فنی میخوایم. برانکو به تنهایی ضامن موفقیت نیست بلکه باهای باید پکیج کمیته انظباطی همراه، سازمان لیگ همراه، خبرنهاران همراه، داوران همراه و... هم باشند. اولا که برای استقلال این رانت ها وجود خارجی نداره و دوما وجود داشته باشه هم مطمئنا مکتب ناصرحجازی ها و پورحیدری ها و دانایی فردها متفاوت از مکتب عبده و پروینه!
۲
حرف حساب
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۳۲
خخخخخخخخخخخخخخ چی زده این نویسنده ای اسپرت! یعنی اینقدر کم از برانکو شناخت داری؟؟ برانکو اگر اومد کیسه من با سابقه سی ساله پرسپولیسی بودن کیسه کش میشم! خخخخخ
۳
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۵:۴۷
خخخخخخ
۳
خوارکیسه ها
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۱۵
مکتب معتادین مفنگی:))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر