فهرست
ستاره روز/ جلالی‎راد؛ پدیدۀ پدیده
ستاره روز/ جلالی‎راد؛ پدیدۀ پدیده

ستاره روز/ جلالی‎راد؛ پدیدۀ پدیده

آی اسپورت – مهار پنالتی امید ابراهیمی شاید همان نقطه عطفی باشد که در زندگی فوتبالی سعید جلالی‎راد باید اتفاق می‌افتاد. او حالا فوق‎ستاره و پدیده تیم پدیده است. حالا همه از او حرف می‎زنند و از مهار این ضربه پنالتی که مانع یک باخت خانگی و فرو رفتن پدیده در بحران شد.

سعید جلالی‎راد در اواسط فصل جای شهاب گردان مصدوم را در ترکیب اصلی پدیده گرفت. دومین تجربه او برای بازی در ترکیب اصلی، مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بود. او در این بازی چند بار با واکنش‌های دیدنی و شجاعانه خود مانع گلزنی پرسپولیس شد و بهترین بازیکن تیمش بود. درخشش او در بازی‎های بعد هم ادامه داشت تا جایی که رضا مهاجری حتی بعد از بهبود مصدومیت شهاب گردان، این دروازه‎بان جوان را به دروازه‎بان باتجربه تیمش ترجیح داد. آمار کلین شیت‎های جلالی راد زیاد نیست و او فقط در 4 بازی از 10 بازی خود موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شده اما او در هر بازی چند مهار خوب و نجات دروازه دارد که یکی از سیوهای او در آیتم برترین سیوهای فصل در برنامه 90 قرار گرفت. آخرین چشمه از این سیوهای دیدنی جلالی‎‏راد را امروز و در مقابل ضربه پنالتی امید ابراهیمی شاهد بودیم. او البته قبل از این پنالتی هم یکی دو بار مانع گل خوردن تیمش شده بود و با گرفتن پنالتی ابراهیمی نمایش خود را کامل کرد.

بی شک اگر جلالی‎راد در یکی از دو تیم پرسپولیس و استقلال همین نمایش را ارائه می‎داد امروز به عنوان کاندیدای دعوت شده به تیم ملی معرفی می‏‎شد اما او زیر سایه درخشش سیدحسین حسینی و رکوردشکنی‏های حسینی و بیرانوند و تبلیغات رسانه‎های سرخابی قرار گرفته است. اما حالا به لطف مهار پنالتی ابراهیمی، او شانس بزرگی برای دیده شدن پیدا کرده و می‎تواند در آینده‎ای نزدیک به جایی که استحقاقش را دارد برسد.

۱۷ ۸  
آی اسپورت
2018-01-19 19:20:00
نظر دهید

۸ نظر
عمرعبدالرحمان العراقی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۲
مرسی مرد کیسه سوراخ کن.عاشقتم به مولا.خخخخخخ
حسین آبی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۰
شما منفورترین تیم ایرانیت تیم زندانی ها
تیم انگشتیا
تیم هیسیا
توتیم شما هیچکی عرق به پیرهن نداره
طارمی احمدزاده و....
کیسه
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۱۷
تیم هیس؟؟؟دکل نورد حقیر منفورترین تیم ایران تیم سخیف کیسه هستش تیم زندان ها همونیه که اسطوره محترمش برای قاچاق مواد مخدر زندانه کی در مورد عرق پیرهن حرف میزنه کسی که اسطوره تیمش کسیه که نیم فصل تیمش رو پیچونده به اسم مریضی دخترش رفته بغل غربا کیسه کش حقیر قبل از دکل نوردی یه کم تو نت نیگا کن فرشاد هیس رو به طرفدارای گسترش نشون داد که داشتن فحش میدادن گزارشگر بازی هم گفت
۴
در جواب حسین آبی
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۴۳
می دانستی تیمسار خسروانی مالک باشکاه استقلال در دوران دبیرستان به جرم ل و ا ط محکوم شده است!
۴
سعید از خوزستان
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
بازم توسط یه نفر دیگه خراب شدیم.اخه چرا ما تاجیا امروز اینقدر احمقیم.حتی با داورم نتونستیم ببریم.خاک عالم تو سرمون.فکر کنم امروز شفر یادش رفته بود جادو کنه
مهدی1
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۲
فازت چیه عامووووو.خلی وضعت خرابه
۵
امید از تفت
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۵
توی نظرسنجی برنامه نود هم بهترین واکنش مال همین جلالی راد بود.
۹
محسن
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۷
البته که پنالتی باید تکرار میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر