فهرست
یک لیست و چند ابهام
یک لیست و چند ابهام

یک لیست و چند ابهام

آی اسپورت - یادداشتی کوتاه درباره لیست تیم ملی و ابهامات آن.

دروازه‌بان‎ها: وقتی لیست سی و پنج نفره تیم ملی اعلام شد انتخاب نهایی برای سه دروازه‌بان برای جام جهانی کار دشواری به نظر می‌رسید اما وقتی بازی با ازبکستان و برآیند چند هفته اخیر را دیدیم، فهمیدیم که کی‌روش بین عابدزاده و حسینی مردد است ولی در نهایت این امیر عابدزاده بود که به کمک حواشی ایجاد اطراف حسینی در چند هفته اخیر و ارائه بازی‌های خوب در ماریتیمو به جام جهانی رفت.

مدافعان: سورپرایز بزرگ کی‎روش در این قسمت رقم خورد. پیش‌بینی می‌شد وریا غفوری و سیدجلال حسینی بعد ارائه بازی‌های فوق‌العاده در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر مسافر روسیه شوند اما کی‌روش روی این دو نام خط قرمز کشید تا این دو به جام جهانی نروند و از خانه به تماشای مسابقات بپردازند. رامین رضاییان و میلاد محمدی دو دفاع کناری تیم ملی در جام جهانی هستند مگر اینکه کی‎روش سورپرایز ویژه‌ای داشته باشد همانند جام جهانی قبل که منتظری را در دفاع راست استفاده کرد. علی قلی‌زاده هم به دلیل کمبود مدافع کناری یا به دلیل بازی همیشگی بسته نگه داشتن تا لحظه آخر کی‌روش به لیست مدافعان اضافه شده. خانزاده، سیدمجید حسینی، چشمی و منتظری دیگر نفرات راه‌یافته به فهرست تیم ملی هستند و سعید آقایی، نورافکن، انصاری و بیت‌آشور از جام جهانی بازماندند.

خط میانی: قابل پیش‌بینی‌ترین بخش لیست کی‌روش، خط دفاعی تیم بود البته تغییراتی هم خط میانی و خط تهاجمی لحاظ شده که بیشتر جنبه روانی دارند. به هر حال سعید عزت‎‌الهی، مسعود شجاعی، احسان حاج‌صفی، ترابی، ابراهیمی و کریم انصاری‌فرد که همگی سال فوتبالی خوبی در تیم‎های خود سپری کرده بودند همراه تیم ملی راهی روسیه شدند و عبداله‌زاده و کریمی و سروش رفیعی از لیست تیم ملی خط خوردند.

خط حمله: دردسر شیرین کی‌روش با تیم ملی در این قسمت لیست رقم خورد. جایی که سردار آزمون همیشه آماده برای تیم ملی، جهانبخش که در آقای گل هلند شده، طارمی باانگیزه، کاوه رضایی با عملکرد فوق‌العاده در بلژیک و قوچان‌نژادی که همیشه در لحظات حساس به تیم ملی کمک کرده در لیست حاضر بودند که از میان این بازیکنان کاوه رضایی خط خورد و نتوانست کی‌روش را متقاعد به حضورش در لیست تیم ملی کند . امیری و دژاگه و قدوس دیگر بازیکنانی هستند که در لیست مهاجمان تیم ملی قرار دارند.

 

۱۲    
آی اسپورت
2018-05-20 17:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر