فهرست
وطنی «ناتمام»؛ دغدغه بزرگ هواداران نساجی
وطنی «ناتمام»؛ دغدغه بزرگ هواداران نساجی

وطنی «ناتمام»؛ دغدغه بزرگ هواداران نساجی

آی اسپورت – بعد از صعود نساجی مازندران به لیگ برتر با توجه به نواقصی که ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در بحث استاندارد سازی داشت، مشخص بود که باید بازسازی این ورزشگاه هرچه زودتر صورت بگیرد. مسئولان استانی مازندران با هماهنگی مدیرکل ورزش و جوانان این استان روند ترمیم و بازسازی ورزشگاه شهید وطنی را در پیش گرفتند و اعلام کردند تا قبل از دیدارهای لیگ برتر هجدهم این ورزشگاه آماده بهره برداری می شود. حالا اما در فاصله حدود 10 روز تا شرایط لیگ برتر این شرایط مهیا نشده است.

در حال حاضر دغدغه اصلی هواداران نساجی میزبانی تیم شان در قائمشهر است اما در صورتی که ورزشگاه وطنی آماده هفته های ابتدایی لیگ برتر نشود، بازی های این تیم باید در ورزشگاه دیگری برگزار شود. جواد نکونام، سرمربی نساجی در این باره گفته است: «باید چقدر هزینه شود تا اینگونه مردم شاد شوند؟ وقتی فوتبال توانسته، چرا نباید به خاطر این هواداران یک ورزشگاه را آماده کنند؟ روزی که همه قول می‌دادند من گفتم الان زمان عمل کردن است. آماده نشدن ورزشگاه نساجی بزرگترین ضربه به تیم ما پیش از شروع فصل است.»

او درباره احتمال میزبانی در ورزشگاه های دیگر اینطور توضیح می‌دهد: «من اصلا به ورزشگاهی غیر از ورزشگاه وطنی فکر نمی‌کنم. همه باید دست به دست هم دهند تا ورزشگاه آماده شود. این حداقل کاری است که می توانیم برای مردم مازندران و قائمشهر کنیم.» باید منتظر ماند و دید تا شروع لیگ برتر بازسازی ورزشگاه اصلی قائمشهر به پایان می رسد یا اینکه اتفاقات دیگری در این خصوص رخ می دهد.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-07-14 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر