فهرست
سئوال روز: وزارت ورزش تازه متوجه محبوبیت کی روش شده؟
سئوال روز: وزارت ورزش تازه متوجه محبوبیت کی روش شده؟

سئوال روز: وزارت ورزش تازه متوجه محبوبیت کی روش شده؟

آی اسپورت - تغییر موضع وزارت ورزش در قبال کارلوس کی روش اتفاق عجیبی بود. این موضوع را همه می دانستند که شخص وزیر و مدیران ارشد وزارت علاقه ای به ماندن سرمربی پرتغالی تیم ملی ندارند اما یکدفعه نظر محمود گودرزی عوض شد و او نماینده اش را به جلسات مذاکره کی روش با فدراسیون فوتبال فرستاد تا به ادامه همکاری سرمربی تیم ملی با فوتبال کشورمان چراغ سبز نشان دهد.

رضا حسنی خو نماینده وزیر ورزش، در گفتگو با خبرگزاری نسیم در پاسخ به این سوال که چطور شد که گودرزی که بعد از جام جهانی از عملکرد کی‌روش انتقاد می‌کرد، به یکباره نظرش تغییر کرد هم گفت: من از این موضوع خبر ندارم چون در دل آقای گودرزی نیستم. بهتر است در این باره از خودش سوال کنید. با این حال وقتی ما علاقه مردم را برای ماندن کی‌روش دیدیم تصمیم گرفتیم تا او را حفظ کنیم تا مردم خوشحال شود. ما باید امکانات مورد نیاز کی‌روش را فراهم کنیم تا او بتواند ایران را به جام جهانی برود.

حسنی خو در شرایطی این صحبتها را مطرح کرده که علاقه مردم به سرمربی تیم ملی اتفاق جدیدی نیست و قطعا وزیر ورزش در جریان محبوبیت کی روش قرار دارد اما گویا تا همین چند روز قبل چشمش را بر روی خواسته مردم بسته بود و حالا یکدفعه تصمیم گرفته که به درخواست آنها احترام بگذارد. 

گفته می شود وزیر با درخواست مقامات بالاتر حاضر به ماندن کی روش شده موضوعی که البته مدیران ارشد وزارتخانه شدیدا آن را تکذیب می کنند

     
آی اسپورت
2015-04-14 08:16:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر