فهرست
پیش بازی اتلتیکو مادرید – رئال مادرید / دربی با چاشنی انتقام
پیش بازی اتلتیکو مادرید – رئال مادرید / دربی با چاشنی انتقام

پیش بازی اتلتیکو مادرید – رئال مادرید / دربی با چاشنی انتقام

آی اسپورت – فینالیست های فصل گذشته لیگ قهرمانان این بار دریک چهارم نهایی با هم روبرو می شوند. این هفتمین ملاقات دو تیم در رقابتهای این فصل باشگاهی اروپا خواهد بود و هردو تیم مادریدی با انگیزه های انتقام به مصاف حریف شتافته اند. رئال سال گذشته دریک فینال به یاد ماندنی درلیسبون با ضربه سر راموس از شکست گریخت و در وقت های اضافی سه گل دیگر به اتلتیکو که جام را دردست خود می دید، تحمیل کرد.

 اما دراین فصل ورق برگشت و اتلتیکو با چهار برد و دو تساوی در شش بازی قبلی این فصل رکورد شکست ناپذیری را مقابل حریف همشهری اش حفظ کرده است. علاوه بر دو بازی لالیگا، دو بازی در سوپرجام اسپانیا و دو بازی در جام حذفی، مصاف های قبلی دو تیم بوده و امشب سناریوی کاملا متفاوتی در کالدرون به روی صحنه خواهد رفت. درآخرین رویارویی دو تیم در فوریه گذشته، اتلتیکو بهترین پیروزی خود مقابل رئال را در 28 سال اخیر با برد 4-0 جشن گرفت.

 

 

دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

زمان بازی: 23:15

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم


 

 

 

بازیکنان غایب

 

اتلتیکو مادرید :

----

 

رئال مادرید :

----

 

 

پیش بینی:

- اتلتیکو مادرید در لیگ وضعیت مناسبی ندارد و این اواخر نوسان زیادی داشته. تیم سیمئونه هم اکنون با 7 امتیاز اختلاف نسبت به هم شهری خود در رده سوم جدول قرار دارند.

- کهکشانی ها با کسب 3 پیروزی پیاپی و زدن 14 گل دوباره به فرم ایده آل خود بازگشته اند. اما آخرین عملکرد آن ها در لیگ قهرمانان اروپا برابر شالکه که با شکست 4 بر 3 رئال مادرید همراه بود کمی سوال بر انگیز است.

- با این که این بازی تقابل دو تیم هم شهری است و انتظار می رود تیمها شناخت بسیار خوبی از یکدیگر داشته باشند، اما با این حال تسلط اتلتیکو مادرید در خانه یک فاکتور مهم برای این تیم محسوب می شود.

     
آی اسپورت
2015-04-14 09:17:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر