فهرست
پیش بازی یوونتوس – موناکو / تورینی ها و سودای نیمه نهایی
پیش بازی یوونتوس – موناکو / تورینی ها و سودای نیمه نهایی

پیش بازی یوونتوس – موناکو / تورینی ها و سودای نیمه نهایی

آی اسپورت – این شاید مهمترین بازی یووه دراین فصل باشد. یووه در بازی این هفته در لیگ مقابل پارما که شکست خورد، بوفون و توس را نداشت ولی هردوآنها به بازی امشب مقابل موناکو می رسند.  یووه در صدرجدول ایتالیا 12 امتیاز بیشتر از رم دارد و درفاصله هشت هفته مانده به پایان لیگ تقریبا قهرمانی را از آن خود می بیند.

شکست برابر پارما که اعلام ورشکستگی کرده، دومین باخت یووه در این فصل بود. اما با توجه به غیبت مهره های کلیدی این تیم توجیه های زیادی پیدا می کرد. آلگری تلاش می کند با عبور از موناکو در دو بازی رفت و برگشت یوونتوس را برای اولین بار در این رقابتها از سال 2003 تا امروز به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برساند. اگرچه پوگبا به خاطر آسیب دیدگی هنوز دراختیار تیم نیست ولی پیرلو از مصدومیت رهایی یافته و روی نیمکت می نشیند.

 

 

دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

زمان بازی: 23:15

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم


 

 

بازیکنان غایب

 

یوونتوس :

کوادوو آساموا

رامولو

مارتین کاسرس

لوکا مارونه

پول پوگبا

 

 

موناکو:

لاچینا ترائوره

 

 

پیش بینی:

- در لیگ قهرمانان اروپا، بازی ساده و آسان مفهومی ندارد. یوونتوسی ها احتمالا به یک تساوی برابر موناکو هم راضی خواهند بود.

- آن ها روند رو به رشد بسیار خوبی در هفته های اخیر داشته اند اما شکست 1 بر 0 برابر پارما بحران زده کمی به اعتماد به نفس آن ها ضربه زده است.

- موناکو برای آمادگی پیش از این دیدار با 3 گل از سد کان عبور کرد. بندر نشینان فرانسه تنها 2 بازی از 12 بازی اخیر خود را واگذار کرده اند. به احتملا زیاد آنها در تورین به ضد حملات دل خواهند بست. به خصوص که با همین سبک بازی توانستند آرسنال را درلندن مغلوب کنند و آلگری احتمالا راه های مقابله با این شیوه دفاعی را به شاگردانش آموخته است.

     
آی اسپورت
2015-04-14 09:20:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر