فهرست
آنچلوتی: دسیما برای ما یک وسواس فکری است
آنچلوتی: دسیما برای ما یک وسواس فکری است

آنچلوتی: دسیما برای ما یک وسواس فکری است

آی اسپورت- در حالی که رئال مادرید باید چهارشنبه شب در رقابت های لیگ قهرمانان به میدان رود، کارلو آنچلوتی مربی رئال با افتخار اعلام کرد که "دسیما" – دهمین قهرمانی دهم در لیگ قهرمانان - یک "وسواس فکری" است.

 کلمه ی لا دسیما از همه جا به گوش می رسد و این انگیزه ی زیادی به تیم تزریق می کند.

آنچلوتی اضافه کرد که آنچه من ماه ها در موردش صحبت می کردم ایجاد تعادل در تیم بود ولی هواداران دوست دارند در مورد جام ها و عناوین بشنوند. در مصاحبه ای در برنامه ی تلویزیونی Espacio Reservado در کانال پلاس اسپانیا وقتی از او درباره ایکر و دیگو لوپز سوال شد او فقط به یک لبخند بسنده کرد و گفت همچنین نمی خواهد در مورد رشد خسه صحبت کند: « ما نباید در مورد حضور خسه در جام جهانی اغراق کنیم. بازیکنان زیادی مثل او هستند که فصل خوبی داشته اند.»


Carlo Ancelotti: Jese is no longer a surprise

او در مورد وضعیت تیم گفت که تیمش در شرایط خوبی به سر می برد: « ما هفت ماه برای ساختن پایه هایی مستحکم تلاش کردیم. حالا ما ساختار یک خانه را داریم و ازین به بعد باید روی دکوراسیون آن کار کنیم.»

کارلتو درمورد مربیان دیگری که به سختی کار می کنند گفت: « تاتا واقعا خوب کار می کند. من خیلی ازینکه او همیشه به آرامی صحبت می کند خوشم می آید. ما چیزهای مشترکی با هم داریم. او به دنبال حاشیه نمی گردد و همیشه بهترین کاری را که می تواند برای تیمش انجام می دهد.»

وی در مورد سیمئونه و تیمش گفت: « شرایط اتلتیکو دقیقا مانند زمانی است که او یک بازیکن بود. یک تیم مستحکم که تمام توانش را در بازیهایش به کار می گردد و مانند یک واحد عمل می کند.»

     
آی اسپورت
2014-02-25 12:47:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر