فهرست
راجرز با استرلینگ در مورد رفتارهای اخیرش حرف می زند
راجرز با استرلینگ در مورد رفتارهای اخیرش حرف می زند

راجرز با استرلینگ در مورد رفتارهای اخیرش حرف می زند

آی اسپورت- برندان راجرز مربی لیورپول با رحیم استرلینگ مهاجم این تیم درمورد تصاویر اخیر او درحال قلیان کشیدن و فیلمی که دیروز از او درحال استعمال مونوکسید دی نیتروژن یا نیتروز اوگساید معروف به گاز خنده منتشر شده، حرف می زند. استرلینگ دربازی دیشب لیورپول یکی از دوگل تیمش را به ثمر سانده ولی به دلیل رفتارهای غیرحرفه ای اخیر خود با اعتراض های زیادی درانگلیس روبرو شده است.

استرلینگ که یکی دو هفته پیش هم به دلیل رد پیشنهاد تمدید قرارداد با لیورپول زیرفشار رسانه ای شدیدی قرار داشت، حالا با تصویری که یکشنبه صبح در نشریات بریتاینیایی از او منتشر شده، بار دیگر جنجال ساز شده است. راجرز قصد دارد به زودی با استرلینگ دراین مورد حرف بزند و البته او بعد از بازی دیشب از ستاره تیمش دفاع کرد.

مربی لیورپول بعد از برد 2-0 مقابل نیوکاسل گفت:\" من با او حرف می زنم. باید ببینیم او دراین مورد چه می گوید. چون من هم فقط تصاویر را دیده ام. به نظرمن وقتی شما یک ورزشکار حرفه ای دراین سطح هستید فکرنمی کنیم باید چنین کاری بکنید. همین. ما بازیکنانی می خواهیم که بسیار حرفه ای باشند و روی فوتبال تمرکز کنند و می دانم استرلینگ یکی از آنهاست. او خیلی روی بازی خود تمرکز دارد و به عنوان یک بازیکن پیشرفت های زیادی کرده. همان طور که پیشتر هم گفته ام، بازیکنان جوان مرتکب اشتباه می شوند واز همین اشتباهات درس می گیرند که این نکته مهمی است\"

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-14 13:06:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر