فهرست
رونی: یونایتد هافبک های تنبل سیتی را تنبیه کرد
رونی: یونایتد هافبک های تنبل سیتی را تنبیه کرد

رونی: یونایتد هافبک های تنبل سیتی را تنبیه کرد

آی اسپورت- وین رونی معتقد است که منچسترسیتی تاوانی تنبلی و کم کاری هافبکهایش را در دربی اولدترافورد پرداخته است. یونایتد برای اولین بار از اکتبر 2012 در دربی منچستر با نتیجه 4-2 پیروز شد.

بعد از بازی انتقادهای شدیدی از یحیحی توره و همچنین فرناندینیو، میلنر، سیلوا وناواس که نتواسنته بودند مقابل ضدحملات یونایتد مقابله کنند، صورت گرفت. رونی گفت که فن خال و کادرفنی یونایتد به خوبی ضعف های خط میانی سیتی را شناسایی و آنها را نشانه رفته بودند\" می دانستیم که یکی سری از بازیکنان سیتی در بازگشت ها خوب عمل نمی کنند و برای همین سعی کردیم از همین ناحیه به آنها ضربه بزنیم.ما بازیکنانی داریم که می توانند از خط میانی هم گل بزنند و می دانستیم که این موضوع می تواند به نفع ما تمام شود و همین طور شد.\"

رونی درعین حال گفت که تیمش هنوز به شرایط ایده آل نرسیده و کارهای زیادی پیش رو دارد:\" باید به این روند رو به رشد ادامه دهیم.ما قبلا هم گفته بودیم که رسیدن به سطح ایده آل زمان می برد. دراین مدت خیلی سخت کار کرده ایم. هر بازی متفاوت است و ما هم برای هر بازی به شیوه ای متفاوت تمرین کرده ایم. سال گذشته برای ما سخت بود و بازیکنان جدید هم آمده بودند و می دانستیم این پروسه زمان می برد. بهرحال باید به همین مسیر ادامه دهیم و تا جای ممکن درپایان فصل در جایگاه خوبی قرار گیریم\"

 

     
آی اسپورت
2015-04-14 09:42:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر