فهرست
اصرار سازمان لیگ؛ سوپرجام برگزار می‌شود؟
اصرار سازمان لیگ؛ سوپرجام برگزار می‌شود؟

اصرار سازمان لیگ؛ سوپرجام برگزار می‌شود؟

آی اسپورت - طبق برنامه سازمان لیگ امسال هم مانند دو سال گذشته قرار بود قهرمان لیگ برتر و قهرمان جام حذفی برگزار کننده دیدار سوپرجام باشند. استقلالی ها اما ظاهرا مخالف انجام این بازی هستند. هر دو تیم استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اسیا حاضرند و این احتمال وجود دارد که در آسیا هم با هم برخورد کنند. در یک چهام نهایی لیگ قهرمانان آسیا استقلال  ۵ شهریور با السد بازی دارد و پرسپولیس ۶ شهریور به مصاف الدحیل قطر می رود.

لیگ برتر هم از چهارم مرداد آغاز خواهد شد. شفر این برنامه را برای تیمش فشرده می‌داند. با انصراف قهرمان جام حذفی(استقلال) از دیدار سوپرجام شاید احتمال برگزاری پنج دربی در سال ۹۷ از بین برود. البته باید دید واکنش سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس به لغو این دیدار چه خواهد بود؟ سازمان لیگ قبلا هشدار داده بود این بازی حتما باید برگزار شود.

اگر استقلال و پرسپولیس در روز ۲۹ تیر به مصاف هم بروند اولین ملاقات دو تیم در سوپرجام است. در فصل گذشته پرسپولیس برنده بازی رفت شد و استقلال در دربی برگشت انتقام گرفت.

 

90tv

  ۵  
آی اسپورت
2018-06-19 11:20:00
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۳۸
انصراف یعنی سه بر صفر به نفع پرشپولیس و تقدیم جام به پرسپولیس. مگه خونه خاله هست استقلال بخواد بازی رسمی را لغو کنه؟
۷ ۲
حامد
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۱
اگه پرسپولیس این کار رو کرده بود با تهدید و زور پرسپولیس رو مجبور به بازی میکردن یا بازی 3 بر صفر به نفع استقلال میشد. اما چون استقلال یه تیم حکومتیه و به مقامات بالا وصله اگه بخواد خیلی راحت بازی لغو میشه
۴
محسن
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۲۰
حب سه بر صفر بشه!!!! خود گویی و خودخندی،بهبه چه هنرمندی!!! بازی برگذار میشه و نتیجه هم در زمین تعیین میشه.شما به شایعه عدم حضور استقلال توجه نکن.فکرش را بکن چطوری برای تیمتان راه گریزی پیدا کنید!!!
کیارش
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
فعلا که شفر خیسیده به خودش
۷
کیارش
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
فعلا که شفر خیسیده به خودش
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر