فهرست
اردوی شکنجه آور ناپولی قبل از نبرد با وولفسبورگ ؛  هتل با آب سرد، بدون آشپزخانه!
اردوی شکنجه آور ناپولی قبل از نبرد با وولفسبورگ ؛ هتل با آب سرد، بدون آشپزخانه!

اردوی شکنجه آور ناپولی قبل از نبرد با وولفسبورگ ؛ هتل با آب سرد، بدون آشپزخانه!

آی اسپورت – بازیکنان فوتبال هرگز از رفتن به اردوهای قبل از بازی های مهم خوششان نمی آید و اردویی که ناپولی برای بازیکنانش پیش از نبرد حساس در لیگ اروپا مقابل ولفسبورگ درنظر گرفته، به مراتب سخت تر و عذاب آورتر است. در دوران بنیتس معمولا چنین چیزهایی در تیم وجود نداشته ولی این بار دستور مستقیم دلائورنیتس رئیس باشگاه همه بازیکنان را موظف به حضور دراردوی اجباری کرده است.

نزدیک محل تمرین ناپولی درکاستل ولتورنو، هتلی قرارگرفته که این روزها میزبان بازیکنان ناپولی است. شهر ناپل 45 کیلومتر از ماریا دی کاستل ریزورت فاصله دارد. این هتل پیشتر برای مسابقات گلف استفاده می شد و هنوز هم هجده سوراخ مخصوص بازی گلف درزمین ناپولی وجود دارد. ظاهرا مسولان این هتل بعد از یک دوره دشوار مدیریتی تلاش دارند تا دوباره مشتریان تازه ای جذب کنند ولی مشکلات زیادی از جمله نبود آب گرم و برق، صدای بازیکنان ناپولی را درآورده است.

بازیکنان تیم خواهان هتلی درنزدیکی دریا در داخل شهر شده بودند ولی باشگاه تصمیم گرفت نزدیک بودن هتل به محل تمرین تیم را ترجیح دهد. چهارشنبه گذشته بعد از بازی با لاتزیو درجام حذفی آشپزخانه هتل تعطیل بود و بازیکنان به رستوران یکی از دوستان خود زنگ زدند تا غذایی برای خوردن سفارش دهند...

     
آی اسپورت
2015-04-14 12:01:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر