فهرست
پروژه یوفا برای "آل استار گیم" فوتبال؛ مسی و رونالدو درکنار هم؟
پروژه یوفا برای "آل استار گیم" فوتبال؛ مسی و رونالدو درکنار هم؟

پروژه یوفا برای "آل استار گیم" فوتبال؛ مسی و رونالدو درکنار هم؟

آی اسپورت- کریستیانو رونالدو ولیونل مسی که برنده هفت توپ طلای هفت دوره قبلی فیفا بوده و به طور متوسط در هرفصل 50 گل به ثمر می رسانند و رقابت سرسختی در رقابتهای لالیگا در ترکیب رئال مادرید و بارسلونا دارند، ممکن است دریک تیم به زودی کنار هم بازی کنند.

این اتفاق که تا پیش از این چیزی به جز وهم وخیال نبوده، حالا می تواند جنبه واقعیت به خود گیرد؛ به لطف پروژه ای که یوفا درحال بررسی آن بوده و قصد دارد یک بازی به سبک آل استار گیم\"َِ ان بی ای برای ستاره های فوتبال دنیا برگزار کند.\" دراین بازی دوستانه دو تیم شامل بهترین بازیکنان فصل از همه رقابتهای باشگاهی اروپا انتخاب می شوند.  

در ان بی ای این هواداران هستند که ستاره های شرکت کننده در آل استار گیم را با رای گیری دراینترنت انتخاب می کنند. اما معیار یوفا برای انتخاب بازیکنان طبق گزارش نشریات اسپانیایی، هنوز مشخص نیست. ممکن است درهرتیم دو یا سه بازیکن از هر باشگاه انتخاب شوند تا تعداد بازیکنان بیشتری شانس حضور در این مسابقه را پیدا کنند. و اگر در ان بی ای ساختار تیمها براساس منطقه جغرافیایی و کنفرانس غرب و کنفرانس شرق شکل می گیرد، یوفا هم به یک معیار جغرافیایی فکر کرده و می خواهد شمال را در برابر جنوب قرار دهد. یعنی لیگ برتر، بوندسلیگا و لیگ روسیه و هلند مقابل لالیگا، لیگ 1، سری A و لیگ پرتغال قرار می گیرند.

بنابراین در تیم جنوب، کریس رونالدو و مسی شانس هم بازی شدن پیدا می کنند. این پروژه که یک شرکت بزرگ چند ملیتی ایده اصلی آن را ارائه کرده، ممکن است در سال 2017 تحقق پیدا کند. دراین صورت این بازی فوتبال بازتاب رسانه ای وسیعی خواهد داشت و یوفا می تواند با تبلیغات ویژه و حق پخش تلویزیونی درآمدزایی قابل توجهی کسب کند. به عبارت دیگر معجزه مارکتینگ برای یک بار هم که شده می تواند مسی و رونالدو را درکنار هم در یک تیم قرار دهد.

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-14 12:15:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر