فهرست
کمترین گل خورده بعد از نفت و فولاد؛ رحمتی هنوز معجزه می‌کند؟
کمترین گل خورده بعد از نفت و فولاد؛ رحمتی هنوز معجزه می‌کند؟

کمترین گل خورده بعد از نفت و فولاد؛ رحمتی هنوز معجزه می‌کند؟

آی اسپورت – مهدی رحمتی دور از استقلال هم توانسته آمار خوب گل نخوردنش را حفظ کند و یکی از بهترین‌های لیگ برتر باشد.

نتایج ضعیف پیکان در لیگ چهاردهم ادامه دارد و این تیم در با 24 امتیاز در رده چهاردهم لیگ قرار گرفته است. اگر فصل همین حالا به پایان برسد، آن‌ها باید برای ماندن در لیگ برتر به مسابقات پلی آف بروند. آن‌ها در حال حاضر با 13 گل بدترین خط حمله لیگ هستند و این فصل فقط 4 بازی را برده‌اند که بعد از نفت مسجدسلیمان، بدترین آمار در لیگ چهاردهم است.

با این وجود همه این مشکلات پیکان در خط دفاعی صاحب یک رکورد ویژه است. آن‌ها با 22 گل خورده در 25 بازی، میانگین کمتر از یک گل خورده در هر بازی را دارند و بعد از نفت تهران و فولاد در رده سوم بهترین خطوط دفاع لیگ قرار گرفته‌اند.

مهدی رحمتی با وجود اینکه در پیکان انتهای جدولی بازی می‌کند تا اینجای فصل 5 گل کمتر از فروزانی خورده که جای او را در استقلال رده پینجمی گرفته است. تراکتورسازی و سپاهان دو تیم دیگر مدعی قهرمانی هم این فصل با ترکیب لک – اندوی و احمدی – گردان بیشتر از پیکان و رحمتی گل خورده‌اند.

نکته جالب دیگر اینجاست رحمتی توانسته مقابل تیم‌های مدعی مثل نفت تهران و فولاد هم دروازه‌اش را بسته نگه دارد اما کلین شیت‌های فروزان به تیم‌های انتهای جدولی و سایپای میانه جدولی محدود می‌شود.کلین شیت‌های رحمتی در لیگ چهاردهم

نفت تهران

فولاد

سایپا

پدیده

ملوان

راه آهن

نفت مسجدسلیمان (رفت و برگشت)کلین شیت‌های فروزان در لیگ چهاردهم

سایپا

استقلال خوزستان

گسترش فولاد (رفت و برگشت)

پیکان

نفت مسجدسلیمان (رفت و برگشت)

راه آهن

     
آی اسپورت
2015-04-14 13:45:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر