فهرست
بررسی راه قهرمانی استقلال؛ وای اگر آقا مجید باز هم مَرد شود!
بررسی راه قهرمانی استقلال؛ وای اگر آقا مجید باز هم مَرد شود!

بررسی راه قهرمانی استقلال؛ وای اگر آقا مجید باز هم مَرد شود!

آی‌اسپورت- تا پایان هفته بیست‌وپنجم استقلال با 42 امتیاز پایین‌تر از سایر مدعیان در رتبه پنجم لیگ قرار دارد. قلعه‌نویی اگر می‌خواهد رتبه سال گذشته استقلال را تکرار نکند باید در تمام دیدارهای پیش رو برنده بازی باشد. نفت‌تهران، تراکتورسازی، فولاد خوزستان و سپاهان هم تیم‌هایی هستند که قلعه‌نویی امیدوار است در دیدارهای آتی امتیاز از دست بدهند.

هفته 26

هفته بیست‌وششم هیچ کدام از تیم‌های بالای استقلال، بازی رو در رو ندارند و قلعه‌نویی باید منتظر باشد که این تیم‌ها امتیازی از دست بدهند. امید قلعه‌نویی به یحیی و برانکو است تا بتوانند جلوی نفت‌تهران و سپاهان بایستند. چون به نظر نمی‌رسد فولاد کار دشواری برای شکست مسجدسلیمانی‌ها داشته باشد. مجید جلالی هم باید به شهر پرشورها برگردد و شاید باز هم آقا مجید برای قلعه‌نویی خیلی مرد شود! در این هفته برد استقلال مقابل فیروز کریمی خیلی دور از انتظار به نظر نمی‌رسد.

 

هفته 27

اگر سپاهان موفق به شکست پرسپولیس شود، کار سختی برای کسب سه امتیاز بازی با راه‌آهن ندارد و به جمع مدعیان قهرمانی به طور جدی اضافه می‌شود. شاگردان علیرضا منصوریان هم باید در هفته بیست‌وهفتم به سراغ ملوان بندرانزلی بروند. تراکتورسازی در آخرین دیدار به نسبت راحت فصلش باید به مصاف تیم بحران‌زده پیکان برود. فولاد هم در اهواز پذیرایی ذوب‌آهن است. با توجه به اینکه نهایت نگاه گل‌محمدی به کسب سهمیه است و امیدی برای قهرمانی ندارند، استقلالی‌ها باید منتظر باشند این تیم فولاد را متوقف کند.   

 

هفته 28

جمعه 11 اردیبهشت روز دیدار مجدد انزلی‌چیا با دراگان محبوب است. شاید این تنها دیداری باشد که انزلی‌چیا از توقف تیم محبوب‌شان ناراضی نباشند؛ البته اگر منجر به قهرمانی اسکوچیچ شود. تراکتورسازی هم باید در دربی تبریز به میدان برود. دیداری که اگر ماندن گسترش فولاد در لیگ قطعی شود، احتمال کسب سه امتیاز برای تونی بیشتر هم می‌شود. استقلال خوزستان باید از زردهای اصفهانی پذیرایی کند. در روزی که استقلال به مصاف صبای قم می‌رود، پدیده هم در مشهد پذیرای نفت تهران است. احتمالا هفته بیست‌وهشتم تمام مدعیان موفق به کسب پیروزی می‌شوند.

 

هفته 29

داغ‌ترین دیدار لیگ چهاردهم برای آبی‌ها هفته بیست‌ونهم برگزار می‌شود. استقلال پیش از حضور در دربی باید با تراکتورسازی دیدار کند که حتما تا آن زمان در کورس قهرمانی باقی مانده است. فقط کافی است معجزه آبی‌ها را صبای قم، مسجدسلیمان و پدیده تکمیل کنند.

 

هفته 30

رویای قلعه‌نویی و هواداران آبی‌پوشان با قهرمانی در لیگ برتر تکمیل می‌شود. به خصوص وقتی با پیروزی در دربی این اتفاق رخ دهد. در هفته پایانی تبریز هم غوغایی به پاست. یادگار امام میزبان نفت تهران است. احتمال می‌رود تساوی در این دیدار، شیرین‌ترین نتیجه برای سایر مدعیان باشد. مخصوصا زمانی که جلالی مردانگی را در هفته پایانی کامل کند و توان مقابله با سپاهان را در اصفهان داشته باشد. صبای قم هم باید جلوی فولاد خوزستان بایستد.

     
آی اسپورت
2015-04-14 13:43:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر